• Home

липня 2015

29 липня 2015

КАЗКУ ТВОРЯТЬ ДЛЯ МАЛЕЧІ!

290715 1Частими гостями у вихованців міського ДНЗ «Сонечко» бувають учасники драматичного гуртка Радивилівського районного будинку школяра. Юні актори дарують дошкільнятам творче спілкування під час безкоштовних вистав, запрошуючи всіх у багатогранний світ казки.

Дитячий театр... Добра посмішка з'являється на обличчі кожного, хто почує ці слова, затепліє на серці, повіє романтикою юності. З театром в усі часи пов'язувалися добро, благородство, краса.

Читать далее

28 липня 2015

«РАНІШЕ Я ХОДИВ НА ДВОХ МИЛИЦЯХ…»

280715 1А нині мешканець міста, інвалід ІІІ групи Василь Петрович Смот опирається лише на одну. І все – завдяки щоденній фізіотерапії на антивандальному спортивному майданчику, відкриття якого урочисто відбулось на День міста

- Ось прийшов до вашої редакції висловити щиру подяку міському голові за тренажери, які на початку літа з’явились на сусідній з моїм будинком вулиці, - привідчинивши двері, замість вітання промовив сивочолий чоловік.

Читать далее

26 липня 2015

ВИБОРИ, ВИБОРИ…

260715 1Це лише здається, що за суперечками про адміністративно-територіальну реформу наші містечкові та сільські «політики» забули про них. Підготовка йде, причому потужна і енергійна.

Адже від результатів виборів залежатиме подальша доля та кар’єра дуже й дуже багатьох, хто б хотів і надалі вершити долю тисяч і тисяч людей у нашому окремо взятому районі та в області. Тим паче, що нинішні вибори збігаються у часі з ліквідацією таких важливих управлінських структур, як державні адміністрації, та створенням виконавчих комітетів рад. Якщо комусь видається автоматичним перетікання нинішніх держуправлінців у нові кабінети, я б так однозначно не стверджував.

Читать далее

25 липня 2015

ЗАГИНУВ, ВИЗВОЛЯЮЧИ ПОПАСНУ…

250715 218 липня виповнився рік з часу поховання міського жителя Ігоря Черняка. Воїн віддав своє життя в бою із російсько-терористичними військами на сході України.

…Рік тому велике горе прийшло у наше місто. Загинув гідний син свого народу Ігор Черняк. Сміливий, відважний і мужній. Він усім серцем любив Україну, був активним учасником подій на Майдані у Києві під час революції “Гідності”, після падіння режиму Януковича та початку російської агресії на сході держави пішов захищати свою землю, вступивши добровольцем у батальйон “Донбас”.

Читать далее

ШАХРАЙСТВО ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ КОШТУЄ 12 РОКІВ БУЦЕГАРНІ

250715 1З метою запобігання та викриття протиправних фактів, пов’язаних із використанням всесвітньої мережі Інтернет, на території Радивилівського району проводиться операція «Трикстер».

Аби попередити причетність до шахрайського заволодіння коштами громадян з використанням електронно-обчислювальної техніки, всі зусилля правоохоронців будуть спрямовані на документування злочинів даної категорії...

Читать далее

23 липня 2015

…ДОРОГОЮ ДО ОДИНОКИХ

230715 1спекотними літніми ранками, чи дощовими осінніми днями, впевнено простує юна волонтерка районної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Трофимчук

Хто такий волонтер? Найперше, це людина, яка вирішила допомагати знедоленому, нещасному, готова поділитися шматком хліба чи дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, захиститися за скривдженого. Волонтер постійно жертвує…Чи отримує щось навзаєм? Чи волонтер - це той, хто звик тільки віддавати?

Читать далее

21 липня 2015

ЗВІДКІЛЯ Ж «ГРИВНЕВИЙ ДОЩ»?

210715 2Відповіді на це питання ми так і не знайшли у листі, надісланому в редакцію з електронного поштового ящика "Валентин Креселюк" <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. >'; document.write(''); document.write(addy_text87293); document.write('<\/a>'); //-->\n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;, 13 липня 2015 року о 13:11:18. Хоча це – «секрет Полішинеля»(вираз походить від комедійного персонажа у неаполітанському народному театрі, базіки і блазня Полішинеля, у якого була звичка повідомляти оточуючим під великим секретом речі, які й так усім були відомі).

Тим читачам, які цього не знають, повідомляємо, що Валентин Креселюк – не лише Бугаївський сільський голова. Він – ще й засновник газети «Радивилів POST». Тож можна анітрішечки не сумніватися, що цей лист у повному обсязі буде опублікований в даному тижневику. Нам же він надісланий ніби в розвиток заочної дискусії про подальші дії бугаївської сільради після визначення центром об’єднаної громади Сестрятина.

Читать далее

ПОЖАЛІЙМО Ж МИ ГРЕКІВ! А НАС – ХТО?..

Тема фінансово-економічного лиха у далекій Греції займає останнім часом чи не найбільше місця на наших телеекранах. Зрозуміло, після регулярних звітів з місць проведення АТО, до яких вже всі настільки звикли...210715 1

Відомі телеведучі та різноманітні аналітики на всі лади переминають той факт, що бідолашним грекам дозволяється отримувати через банкомати всього лиш …60 євро на день! І нікому з них, принаймні дотепер, не прийшла в голову думка спробувати перевести оті євро у наші рідненькі гривні.

А отака нехитра операція, без сумніву, привела б їх до куди сумніших висновків. Адже пересічний українець, якого один з наших президентів так полюбляв називати «маленьким українцем», отримує нині 60 євро за місяць! Дехто з таких, маленьких, – на єврочервінець чи два більше. Себто, жаліючи «бідних» греків, ми забуваємо про один євронародець, що перебивається статками, в десятки разів меншими! Про нас самих! Хоча…Чи ж є час згадати між вигуками «Гурра» та «Слава»…

Читать далее

19 липня 2015

ПІДЕМО НА «УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ»?

190715 3- над цією дилемою зараз розмірковують атлети міської команди «Street Workout», що в перекладі означає «тренування на вулиці»

Владислав Римарчук – один із перших учасників відомої всім Радивилівської команди, завзятий спортсмен, хороший друг, людина, яка всіма силами йде до своєї мети, є добрим та чуйним хлопцем. Можливо, саме тому юнак погодився відповісти нам на декілька запитань стосовно його з друзями хобі.

Читать далее

14 липня 2015

ДЕЩО ПРО ГЕРАЛЬДИКУ МІСТА, РАЙОНУ ТА ЙОГО КОЛИШНІХ ВЛАСНИКІВ

140715 1Написати цю замітку в газету змусив мене перегляд сайту в інтернеті, де поряд з іншими матеріалами було зображення Прапора та Герба нашого міста. Скажу чесно, я до цього часу мало звертав уваги на те, що зображено на них. Але, вивчаючи опис Герба та Прапора м. Радивилова, я із здивуванням прочитав: « Герб м. Радивилова , затверджений у 1998 р., являє собою зображення мисливського ріжка із срібними перев’язками, як елементу родового герба князів Радзивіллів,- у золотому полі, над ними синій сигль Р......”

Звичайно, князі Радзивілли , як і інші можновладці, ходили на полювання, але, щоб зображувати на гербі мисливський ріжок?....

Читать далее