• Home

01 серпня 2015

ВПЕРШЕ В НАШОМУ МІСТІ

010815 4- відомий на увесь світ фестиваль колісниць «Ратха-Ятра»

На земній кулі є два знаменитих свята, що супроводжуються велелюдною танцювальною ходою - бразильський карнавал та індійська «Ратха-ятра».

 

Різні за змістом, вони обидва наповнені радістю і веселощами. Але якщо перший так і залишився традицією в рамках своєї країни, то другий виплеснувся на вулиці багатьох світових столиць і великих міст, у списку яких Нью-Йорк, Сан-Франциско, Лондон, Париж, Будапешт, а в Україні -Дніпропетровськ, Харків, Херсон, Київ, Запоріжжя, Полтава, Рівне, Луцьк тощо. Багато городян з нетерпінням чекають цього свята, бо є його постійними учасниками. А розпочинається це дійство ходи колісниць (слово «ратха» означає «колісниця»).

Читать далее

ЗНОВУ БАЧИТИМЕ НЕБО «У КЛІТИНКУ»…

010815 3Півроку за гратами може провести 30-річний мешканець району Роман за порушення правил адміністративного нагляду. Чоловік умисно ухилявся від встановлених законом обмежень щодо нього.

Відбувши п’ять років у в’язниці за ряд кримінально-караних діянь, Роман, нарешті, звільнився із Катеринівської виправної колонії. Враховуючи те, що під час відбування покарання він зарекомендував себе з негативної сторони і мав сім дисциплінарних стягнень, Сарненський районний суд призначив йому один рік адміністративного нагляду за місцем проживання.

Читать далее

«СПОЧАТКУ МИ ПОПЕРЕДЖАЄМО ПРО ПОРУШЕННЯ, А ВЖЕ ПОТІМ - ШТРАФУЄМО»

010815 2Саме за таким принципом працює інспектор з благоустрою, земляних робіт та екології міської ради Віктор Маркович

Під час «зеленого» сезону роботи, який триває із травня по  жовтень, працівники бригади з благоустрою міської ради постійно стежать за дотриманням належного стану міських квітників, центральних вулиць, території парку, зелених зон на площі Незалежності. В той самий час, складається враження, що багато людей не надто переймаються окрасою свого рідного міста. Окремі «господарі» не завдають собі навіть такого малого клопоту, як навести лад вздовж власних парканів.

Читать далее

ЗАПЛАТИЛА ЗА «РОДОВЕ ПРОКЛЯТТЯ»...

010815 1Працівники служби державтоінспекції району днями затримали ромів з Білорусі. На початку літа ті зняли "порчу" з пенсіонерки, яка проживає в Безодні. У літньої жінки обманом відібрали 18 тисяч гривень.

До працівників відділення ДАІ з обслуговування Радивилівського району звернулася жінка з села Безодня, та повідомила, що у населеному пункті перебувають цигани на автомобілі «Фольксваген» з іноземними номерними знаками...

Читать далее