• Home

06 серпня 2015

ГОЛОВНЕ – НЕ БОЯТИСЬ КУЛЬОК!

060815 3Сьогодні чи кожен грандіозний дитячий захід не обходиться без найрізноманітніших, часом навіть вражаючих, фігурок людей, тварин, квітів, виготовлених з повітряних кульок. Це - дуже красиво і весело, а головне - шалено подобається самим маленьким героям та героїням свята.

Міська жителька, молода матуся Яна Комар за фахом – педагог-організатор. А у вільний від роботи час вона – твістер-дизайнер: зі спеціальних кульок для моделювання Яна створює скульптури та цілі композиції - гірлянди та квіти, фігурки різноманітних тварин та мультиплікаційних персонажів.

Англійському слову twist («скручувати») зобов'язаний своєю назвою твістинг - надзвичайно захоплююче заняття, де є місце польоту фантазії та, мабуть, помахом чарівної палички. Адже насправді це щось дивовижне та трохи магічне - підкорити одну зі стихій, надати форму повітрю, уклавши його під тонкою оболонкою повітряної кульки.

Читать далее

БУТИ УЧНЕМ СТАЛО ДОРОЖЧЕ

060815 2Попереду – ще майже місяць канікул, та міські батьки уже збирають своїх чад до школи. У вересні сотні юних радивилівців сядуть за шкільні парти: хто – вперше, а хто вже й в одинадцяте. Проте голова у їхніх батьків, якби придбати дитині все необхідне з якомога меншими затратами, болить уже тепер. Аби улюблене дитя мало що одягнути, чим та у чому писати перші букви чи вже вмілі розгорнуті твори, біля яток та крамниць зі шкільним приладдям уже вишиковуються покупці.

Терпляче чекає своєї черги й міська жителька Ольга, мама двох школяриків. Її молодший, Іванко, цьогоріч – першачок. Йому, як часто говориться вчителями біля дошки, треба придбати все - від «а» до «я». Головний аксесуар школяра - портфелик – Іванко вже давно собі вподобав. З мультиплікаційним автомобіликом, який виграв заповітний кубок… Одначе ціна в 450, 00 гривень, яка поки що мало значить для шестирічного хлопчика, наче холодний душ - для його мами:

Читать далее

ДОКИ МЛИН ГУДЕ, БОРОШНО БУДЕ !

060815 1Коли було створено комбінат хлібопродуктів, його майбутньому директору виповнилося…шість років. Хлопчина аж ніяк не міг знати, що віддасть цьому підприємству тридцять сім із шести десятків літ свого життя...

Ми зустрілися з директором державного підприємства «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» Віктором Миколайовичем Железняком ще до початку масового завезення зерна нового врожаю: прийнято перших сім тисяч тонн раннього ячменю. Тож була можливість у порівняно спокійній обстановці поспілкуватися про стан готовності підприємства, проблеми, з якими нині доводиться повсякдень зустрічатися комбінату, обговорити деякі інші питання. Розмова, звісно, почалась з найбільш животрепетного.

Читать далее