• Home

09 серпня 2015

БІЛЬШІСТЬ ПОРУШНИКІВ – ПЕНСІОНЕРИ…

090815 3На території району тривають оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак-2015». Правоохоронці постійно проводять цільові рейди з метою виявлення незаконних посівів снотворного маку та конопель. Про перебіг спецоперації розповів начальник карного розшуку Радивилівського районного відділу міліції Валерій Романюк.

-         Проведеними заходами правоохоронцями виявлено два факти незаконного посіву снотворного маку. Так, в селі Савчуки, на підставі ухвали районного суду, було проведено огляд присадибної ділянки подружжя пенсіонерів. Останні, поміж прогонистими сільськогосподарськими культурами, насіяли 320 рослин маку.

Читать далее

ПРИХОПИЛИ Й ГАЗОВИЙ КОТЕЛ

090815  2В ніч на п’яте серпня з двох новобудов, що розташовані в м. Радивилові по вул.. Квітковій та Мандрика, сталися крадіжки. Зловмисники, віджавши замок на вхідних дверях - впершому випадку, а вдругому – через напівпрочинене металопластикове - проникли у середину будинків.

Читать далее

ПАЛОМНИКИ ПОМОЛИЛИСЬ ЗА МИР

090815 5Більш як півтисячі прочан з Радивилова взяли участь у хресній ході до Почаївської Лаври минулого вівторка

Напередодні свята ікони Божої Матері Почаївської відбувся паломницький похід жителів міста від Свято-Олександро-Невського храму до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Щоб прийти до Бога, випросити милість Його, потрібно докласти зусилля, тому машини з кондиціонером і перерви на каву під час хресного ходу скасовуються. Ми прикладаємо працю во славу Божу, і Бог бачить наші труди заради Нього. Такими працями може бути і слухняність, і піст, і хреснийхід. Заради Бога віруючі люди намагаються зробити духовний подвиг. Тож приємно, що цьогоріч шляхом молитовного єднання пройшло більш як півтисячі прочан з нашого міста.

Читать далее