• Home

16 серпня 2015

ЗА ТРИ МІШКИ МІНДОБРИВА «ЗАСВІТИЛА» В’ЯЗНИЦЯ

160815 5В лютому цього року, о пів на дванадцяту ночі, 30-річний житель с. Зарічне проник до господарства 77-річної односельчанки. З її підсобного приміщення молодик виніс мішок аміачної селітри та два мішки нітроамофоски, вагою 50 кілограмів кожний.

Чоловік добре знав, де сховане майно. Вибивши дошку, якою було забито вхідні двері підсобки, він безперешкодно виніс мішки з міндобривом...

Читать далее

ВОДІЄВІ ВІДІРВАЛО РУКУ…

160815 4Днями на автомобільній ділянці дороги Остріг – Кременець –Почаїв-Радивилів трапилася дорожньо-транспортна пригода: 36-річний мешканець Львівської області, керуючи автомобілем марки «Мерседес Спринтер», допустив зіткнення із вантажним автомобілем марки «ГАЗ – 3309», що належить ТзОВ «Агро Експрес – Сервіс». Наслідком зіткнення для водія Мерседеса є госпіталізація до реанімаційного відділення Радивилівської районної лікарні та ампутація нижньої ділянки лівого плеча.

Читать далее

ЩО НЕ ВИНИЩИТЬ ПОСУХА – ВИНЕСУТЬ ЗЛОДІЇ...

160815 3«Збирати» врожай з городніх ділянок місцевим жителям, як і торік, допомагають знахабнілі крадії

Наше видання вже писало про факти, коли городні злодії не гребують розкраданням важливих сільськогосподарських культур – картоплі, капусти, цибулі, кукурудзи та буряка, від яких залежить благо більшостіродин Радивилова. Але саме цього року любителі легкої наживи взагалі знахабніли, і ще задовго до сезону збирання врожаю, стали масово красти картоплю з людських городів. На деяких ділянках викрадено вже 25% урожаю. Розгнівані господарі, аби запобігти продовольчим втратам, вдались до системи групових чергування на своїх земельних ділянках, щоб впіймати злодіїв, і передати їх в руки правосуддя. Так, наприклад, жителі двоповерхівки, що біля приміщення райвідділу міліції, стережуть свої городи в дві зміни: вдосвіта на надвечір.

Читать далее

НА ПОЧАТКУ ЖОВТНЯ В МІСТІ ВІДНОВИТЬ РОБОТУ ВІЙСЬККОМАТ

160815 2Відновлять роботу радивилівського, корецького, рівненського, демидівського районних військових комісаріатів та міського у Кузнецовську. Зараз для них шукають приміщення і військових, які будуть готові там працювати.

За словами військового комісара області Михайла Твердохліба, на таку роботу потрібні чоловіки з великою силою волі. В області залучили до роботи військкоматів 29 демобілізованих учасників АТО.

Читать далее

ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД: НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

160815 1Минулого понеділка під час проведення, за участю міського голови М.Карапетяна, зборів уповноважених представників жителів вулиць м. Радивилова, юридичних осіб, громадських організацій було схвалено проект рішення спільної робочої групи «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Під час обов’язкового громадського обговорення С.Гуща, керуючий справами міської ради, наголосив присутнім, що процес об’єднання територіальних громад - складний та поетапний, однак, на шляху реформування органів місцевого самоврядування радивилівська громада – одна із перших в області, яка вже вийшла на фінішну пряму:

Читать далее