• Home

25 серпня 2015

СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЗОРЯМИ ВИРІШИЛИ З…ДАХУ УНІВЕРМАГУ

250815 4Днями, близько 23.00 години в Радивилівський районний відділ внутрішніх справ звернулася 21-річна працівниця КООП «Радивилівське КТРП» Тетяна. Заявниця повідомила, що на даху міського універмагу знаходяться діти.

Прибувши на виклик, правоохоронці виявили на самій верхівці трьохповерхової будівлі дев’ятьох неповнолітніх, віком від 14 до 17 років. Останні пояснили, що чинити протиправних дій наміру не мали. А вилізли на дах міського торгового центру через відчинені двері підвалу, щоб… поспостерігати за нічним зорепадом.

Читать далее

З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ…

250815 3Ще на початку літа в двох міських юнаків - креативних друзів Тараса Підгірняка та Арсенія Бортника - з’явилась непересічна ідея відзняти про наше місто іміджевий ролик. Хлопці буквально «загорілися» майбутнім сюжетом, аби ми змогли побачити наш Радивилів таким, яким бачать його птахи з висоти розмаху своїх крил.

Читать далее

ГОЛУБІВ У МІСТІ – БІЛЬШЕ, НІЖ ДОСИТЬ!

250815 2Під час апаратної наради за участю міського голови М.Карапетяна було поставлено акцент на проблемі перенасичення міста голубами

Аномальна спека та пересихання навколишніх річок призвели до того, що мирні для нас в повсякденному життя птахи – голуби, в пошуках питної води скупчились на міській площі. Крилаті красені, найбільша чисельність яких донедавна спостерігалась, переважно, на дахах крупозаводу та приміщеннях комбінату хлібопродуктів, нині перемістились в центральну частину міста.

Читать далее

ЧОМУ ДОЩІ ОМИНАЮТЬ НАШЕ МІСТО?

250815 1Аномальна спека спопеляє радивилівську землю вже більш як два місяці… Через тривалу відсутність дощів посіяне і посаджене сохне на очах.

-         Востаннє проливний дощ пройшов тут ще двадцятого червня. Я добре запам’ятала цю дату, бо саме тоді вдруге висаджувала картоплю - на «зимовий врожай», - розповідає 70-річна міська жителька Антоніна Б., - а взагалі, за всі свої сім десятків ще не бачила, щоб так нещадно і довго палило сонце…

Читать далее