• Home

30 серпня 2015

Творімо милосердя разом!

300815 2Звернення Радивилівської районної організації Товариства Червоного Хреста України

З метою привернення уваги суспільства до проблем людей     похилого віку, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, надання підтримки найбільш соціально-незахищеним верствам населення районна організація ТЧХ буде проводити благодійну акцію «Милосердя».

Акція триватиме з 1 вересня по 17 жовтня цього року, її мета – надання соціально-побутової допомоги малозабезпеченим, самотнім, дітям-сиротам та підтримка найбільш соціально-незахищених верств населення міста й району.

Читать далее

У ЛЬВОВІ ВІДБУВСЯ ГУЧНИЙ «ФЕСТИВАЛЬ ЛЬВІВСЬКОГО»!

300815 1Найстарішій броварні України цьогоріч виповнилося 300 років. На честь ювілею ТМ «Львівське» запросило усіх шанувальників пива на грандіозний фестиваль, що відбувся 22-23 серпня у парку Б.Хмельницького в стародавньому місті Лева. Побував на цьому святі і ваш покірний слуга. Проте занадто розхвалювати почуте, побачене та покуштоване не стану: з огляду на можливі звинувачення щодо прихованої реклами хмільного напою…

З давніх-давен тут варилося славне львівське пиво, завдяки якому стародавнє місто поступово перетворилося на пивну столицю нашої країни, а львівські пивні традиції стали частиною європейської пивної культури.

Читать далее