• Home

серпня 2015

31 серпня 2015

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ: НА ПРОТЕЗИ ДЛЯ ВОЇНІВ...

310815 1Цей проект є версією турецької акції по збору пластикових кришок та передбачає їх подальший продаж, аби на виручені кошти закуповувати інвалідні візки. Вся Європа вже декілька років практикує такий збір, допомагаючи неповносправним і малозабезпеченим людям.

В Україні проект дещо адаптований до реалій нашого сьогодення, адже тисячі наших героїв, віддавши здоров’я заради Батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування – сучасного, якісного, індивідуального.

Читать далее

30 серпня 2015

Творімо милосердя разом!

300815 2Звернення Радивилівської районної організації Товариства Червоного Хреста України

З метою привернення уваги суспільства до проблем людей     похилого віку, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, надання підтримки найбільш соціально-незахищеним верствам населення районна організація ТЧХ буде проводити благодійну акцію «Милосердя».

Акція триватиме з 1 вересня по 17 жовтня цього року, її мета – надання соціально-побутової допомоги малозабезпеченим, самотнім, дітям-сиротам та підтримка найбільш соціально-незахищених верств населення міста й району.

Читать далее

У ЛЬВОВІ ВІДБУВСЯ ГУЧНИЙ «ФЕСТИВАЛЬ ЛЬВІВСЬКОГО»!

300815 1Найстарішій броварні України цьогоріч виповнилося 300 років. На честь ювілею ТМ «Львівське» запросило усіх шанувальників пива на грандіозний фестиваль, що відбувся 22-23 серпня у парку Б.Хмельницького в стародавньому місті Лева. Побував на цьому святі і ваш покірний слуга. Проте занадто розхвалювати почуте, побачене та покуштоване не стану: з огляду на можливі звинувачення щодо прихованої реклами хмільного напою…

З давніх-давен тут варилося славне львівське пиво, завдяки якому стародавнє місто поступово перетворилося на пивну столицю нашої країни, а львівські пивні традиції стали частиною європейської пивної культури.

Читать далее

29 серпня 2015

ГОРІЛО ПОЛЕ, ПАЛАЛО…

290815 3Незважаючи на пекельну спеку протягом останніх місяців, а, в зв’язку із цим, підвищену пожежну небезпеку, серед наших земляків знаходяться любителі пустити «червоного півня» в самих несподіваних місцях. Про наслідки такі піромани, здається, зовсім не замислюються…

Не так давно запалало серед білого дня пожнивне поле на околиці Бугаївки, поблизу дороги, що веде до сміттєзвалища. Вітер постійно міняв напрямок, тож вогонь рухався доволі швидко, поширюючись врізнобіч.

Читать далее

ЗА ЇХ СПИНАМИ – МИР…

290815 2Напружена ситуація в зоні проведення АТО, пожвавлення бойової активності зі сторони російських окупантів - привід для міських волонтерів дедалі активніше шукати джерел наповнення благодійних скриньок

Волонтери – головна зброя нашої армії. В цьому жителі Радивилова пересвідчуються чи не щоп’ятниці впродовж усіх літніх місяців.

Читать далее

РЕКОНСТРУКЦІЯ КОТЕЛЬНІ

290815 1ЗАЯВА   ПРО   НАМІРИ

  1. Інвестор (замовник):ТОВ «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ»
  2. Місце розташування майданчиків (трас) будівництва (варіанти): об’єкт знаходиться по вул.Садова,4 в м.Радивилів Рівненської області.
  3. Характеристика діяльності (об'єкта):Реконструкція котельні по вул. Садова,4 в м. Радивилів Рівненської обл.
  4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: Читать далее

27 серпня 2015

БЛАГОСЛОВЕННІ БУДЬМО!

270815 6Без особливого розмаху, зате в піднесеному настрої та в патріотичному дусі радивилівці відзначили 24-ту річницю Незалежності України.

У такий нелегкий час ми доводимо, що можемо бути згуртовані і єдині. Вбраних у вишиванки, заквітчаних, жителів та гостей міста зібрала святково прибрана площа Незалежності. Урочистості розпочались з проникливого концерту «Благословенні будьмо і єдині».

Читать далее

ХАЙ МАЙОРИТЬ ПІД МИРНИМ НЕБОМ!

270815 3Жовто-синій стяг над центральною площею Незалежності підняли міський голова М.Карапетян, голови районної ради та адміністрації О.Пастух та О.Ващук.

«Є у кожного з нас в серці мрія своя…» - урочисті переливи дитячого дзвінкоголосся з ансамблю “Веселі нотки» (керівник М.Петровська) неслися над містом серпневим ранком минулої неділі.

Читать далее

25 серпня 2015

СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЗОРЯМИ ВИРІШИЛИ З…ДАХУ УНІВЕРМАГУ

250815 4Днями, близько 23.00 години в Радивилівський районний відділ внутрішніх справ звернулася 21-річна працівниця КООП «Радивилівське КТРП» Тетяна. Заявниця повідомила, що на даху міського універмагу знаходяться діти.

Прибувши на виклик, правоохоронці виявили на самій верхівці трьохповерхової будівлі дев’ятьох неповнолітніх, віком від 14 до 17 років. Останні пояснили, що чинити протиправних дій наміру не мали. А вилізли на дах міського торгового центру через відчинені двері підвалу, щоб… поспостерігати за нічним зорепадом.

Читать далее

З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ…

250815 3Ще на початку літа в двох міських юнаків - креативних друзів Тараса Підгірняка та Арсенія Бортника - з’явилась непересічна ідея відзняти про наше місто іміджевий ролик. Хлопці буквально «загорілися» майбутнім сюжетом, аби ми змогли побачити наш Радивилів таким, яким бачать його птахи з висоти розмаху своїх крил.

Читать далее