• Home

02 жовтня 2015

У ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.КАРАПЕТЯН

021015 323 вересня 2015 року в малій залі засідань Дубенської міської ради відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо стану реформування місцевого самоврядування, внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади та процесу об’єднання територіальних громад, міжмуніципального співробітництва тощо.

Читать далее

ПУСТИЛА КОРІННЯ НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ…

021015 1А тепер з любов’ю називає її не інакше, як «рідною домівкою» уродженка Росії, нині ж - міська жителька Марія Григорівна Бубликова

Народилась героїня цієї розповіді в далекому 1941-му в Бєлгородській області Російської Федерації. У 1961 році, зірвавшись із насидженого домашнього гніздечка, Марійка прибула на Донеччину. Її трудовий шлях в нашій країні розпочався зі сфери торгівлі у місті Юнокомунарівську – за хлібним прилавком. Й до сьогодні зберігся зв'язок із колишніми знайомими, колегами по роботі. З нечастих телефонних розмов Марії Григорівні відомо: в результаті нищівних бойових дій, які точаться на частині Донецької області вже більше року, місто неначе переживає блокаду: із продовольства на столах людей, що там залишились, лише гуманітарний набір, доставлений волонтерами.

Читать далее