• Home

жовтня 2015

31 жовтня 2015

«ОСТАННІ ГЕРОЇ»!??

311015 1Районна виборча комісія завершила підрахунок голосів по виборах депутатів районної ради

Нарешті в державі завершилась (будемо так умовно вважати, забувши про низку судових справ) чергова виборча кампанія. Ще не всі «підрахуї» підрахували. Ще не все несфальсифіковане остаточно сфальсифіковано. Десь так для половини наших земляків вибори були важливою і серйозною демократичною процедурою. Десь так для половини це було реаліті-шоу, в якому вони навіть не стали брати участь, спостерігаючи зі сторони за перипетіями отого «демократичного» борюкання, вважаючи абсурдними його нові правила.

Читать далее

29 жовтня 2015

УКРАЇНУ ВИЗВОЛЕНО!

291015 3СІМДЕСЯТ ОДИН РІК ТОМУ…

Саме з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення території України від німецько-фашистської окупації позавчора у нашому місті відбулися урочисті заходи. Керівники міста та району, учасники бойових дій Другої світової війни, афганці, учасники антитерористичної операції на сході України, представники громадськості поклали вінки до пам’ятників, обелісків та пам’ятних знаків визволителям міста від нацистських загарбників, а також на братській могилі на Меморіалі Слави.

Читать далее

В ЧЕСТЬ ЮВІЛЕЮ АРХЕОЛОГА

291015 1у Хотині відкрили пам’ятний знак та пам’ятну дошкуІгорю Свєшнікову

Як повідомлялося у попередньому номері тижневика, 19 жовтня на державному рівні було відзначено 100-річчя з дня народження видатного українського археолога Ігоря Свєшнікова.

А 23 жовтня в селі Хотин, на місці садиби, де свого часу проживала родина науковця, з нагоди ювілейної дати відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку українському археологу, досліднику Берестецької битви Ігорю Свєшнікову.

Читать далее

ДЕЗЕРТИР ТРАВМУВАВ ЛЮДЕЙ

dezernyrДо Радивилівського РВ УМВС України в Рівненській області з військової прокуратури Тернопільського гарнізону надійшли матеріали про розшук військовослужбовця проживаючого в одному із сіл Радивилівського району, який самовільно залишив військову частину. Силовики просили встановити його місце перебування та опитати в якості підозрюваного...

Читать далее

26 жовтня 2015

А ХТОСЬ СУМНІВАВСЯ?..

261015 4Міським головою Радивилова на четвертий термін обраний Микола Карапетян

Результат можна було передбачити заздалегідь, попри нікчемну передвиборчу суєту міських політично-громадських пігмеїв, що від безсилля бризкали слиною та жовчю, через відсутність серйозної аргументації.

Отож, 25 жовтня 2015 року Микола Карапетян, який очолює міську раду з 2002 року, отримав вражаюче переконливу перемогу: за нього віддали свої голоси більше 2750 виборців, що склало більше 77 відсотків тих, хто взяв участь у голосуванні. Для порівняння - за Володимира Кондика проголосували 246 виборців, Ігоря Замнифіста – 235, Ольгу Молінську – 207, Василя Кітюка – 108. Себто, найближчий суперник діючого голови набрав голосів у 12 разів менше! Про інших і казати годі.

Читать далее

КУХОВАРИЛИ ЗАДЛЯ БЛАГОДІЙНОСТІ

261015 3До Дня захисника Вітчизни у Радивилівському професійному ліцеї відбулась ярмарка-розпродаж козацьких страв.

Організували та провели смачний захід майстри виробничого навчання разом з учнями груп, що здобувають професію «Кухар.Кондитер».Усі працівники та учні ліцею мали можливість посмакувати різними козацькими смаколиками. У святковому меню були грибна юшка, козацький куліш, пампушки, картопля тушкована, узвар, вареники з різними начинками, деруни, галушки, бутерброди.

Читать далее

СТІНА З ДИТЯЧИМИ МАЛЮНКАМИ ВСТОЯЛА ПЕРЕД ВОРОЖИМ СНАРЯДОМ…

261015 2До Радивилівського НВК «Школа№2 –ліцей» 20 жовтня завітав наш земляк, бойовий командир, підполковник 80-ї Львівської аеромобільної бригади Микола Васильович Грицайчук. Учні з превеликою цікавістю вислухали розповіді нашого захисника про визволення Слов’янська, про те, як з боєм проривалися наші десантники до Луганського аеропорту, а потім обороняли його, про Героїв, які загинули або були поранені, боронячи Незалежність України.

Читать далее

У МИХАЙЛІВКУ – З ПІСНЕЮ ТА ЗАПАШНИМ КОРОВАЄМ

261015 1В рамках проведення районної культурно-мистецької естафети «Від села до села» творчі колективи с.Крупець подарували жителям сусіднього села чудовий концерт

...Закінчилися польові роботи. У селі, денайяскравіше звикла облаштувати свої жовтобагряні володіння красуня-осінь, нарешті, є час перепочити, зібратися за дзвінкою піснею. А де пісня – там завжди свято. Справді незабутньою, яскравою мистецькою подією став для жителів Михайлівки недільний концерт, організований творчими колективами с.Крупець. Сільський клуб ледь вмістив усіх охочих подивитись на виступи крупецьких співаків й декламаторів.

Читать далее

22 жовтня 2015

ОДКРОВЕННЯ ВІД МИРОСЛАВА

221015 3Думаю, що маю певне право так дещо фамільярно іменувати лауреата Шевченківської премії, письменника М.Дочинця, який минулого четверга, 8 жовтня, зустрічався зі своїми шанувальниками у комп’ютерному залі Радивилівської центральної районної бібліотеки. Адже більш як три десятки літ тому ми були однокурсниками факультету журналістики Львівського державного університету імені І.Франка.

За роки, що минули після отримання дипломів, Мирослав не лише набрався багатющого досвіду спілкування з людьми на газетній ниві, був організатором та редактором першої демократичної газети в Мукачеві на Закарпатті, а й став автором двох десятків яскравих книг.

Читать далее

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ !

221015 1Підходить до завершення термін повноважень Радивилівської міської ради VІ скликання, термін, протягом якого, волею громади, мені доручена висока честь бути міським головою нашого чудового міста. Ці п’ять років, що віддаляють нас від попередніх виборів, були непрості, насичені відомими політичними подіями, які сталися в країні. Ці роки були роками потрясінь, роками драматичними, трагічними, без чіткої перспективи.

Читать далее