• Home

лютого 2016

28 лютого 2016

КОХАННЯ ПО ВИЩОМУ «ХВАСОНУ»!

280216 5Збанкрутілий цирульник Голохвастов гонився «За двома зайцями…» на сцені міського центру дозвілля та мистецтв. Видовищний мюзикл за однойменною п’єсою українського драматурга М.Старицького поставили учасники молодіжного центру «Non-Stop», що віднедавна діє при центрі.

Стару історію на новий лад продемонструвала радивилівцям талановита молодь, яка тільки-но почала опановувати тонкощі драматичного мистецтва.А сучасна молодь, як вкотре випало переконатися, не боїться імпровізувати. Тож усі задіяні в мюзиклі артисти-аматори, всього за короткі тижні репетицій,стали не гіршими від професіоналів акторами, співаками, музикантами й танцівниками.

Читать далее

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ САДОЧКА

280216 3У Радивилові поруч із автостанцією через декілька місяців розпочне діяти дитсадок №2, який прийме 80 малюків. Нині тут ударними темпами тривають зовнішні та внутрішні опоряджувальні роботи – понад 40 працівників підрядної будівельної фірми ТОВ «Кортакоз» готують об’єкт до здачі.

Майстер Сергій Шинкарук сказав, що усі робітники фірми працюють на совість і окремо відзначив якість роботи облицювальника Андрія Бернацького, зварювальника Михайла Луцьо та муляра Володимира Горопахи.

Читать далее

ДЛЯ ДОБРОБУТУ ГРОМАДИ МАЄ ПРАЦЮВАТИ ПРОМИСЛОВІСТЬ

280216 2Однак питання дозволу на розробку детального плану території, яка б в майбутньому стала інвестиційно-привабливою для облаштування виробничих потужностей, в відтак – сприяла зайнятості населення та дала поштовх для виходу із депресивного стану міській промисловості (адже за останні роки чимало колись потужних підприємств Радивилова або припинили своє існування, або значно скоротили виробництво), викликало шквал необґрунтованої критики одного з депутатів міської ради. В той час, як уся сесія підтримала вигідне для усіх безробітних містян рішення, один він підняв руку проти.

Читать далее

ПІД ЗОВНІШНІМ УПРАВЛІННЯМ?

280216 1На відміну від багатьох співгромадян, що й досі знаходяться у стані психологічного шоку після оприлюднення результатів вівторкового голосування у Верховній Раді за відставку уряду Яценюка, я поставився до цього факту доволі спокійно. Бо не потрібно бути великим політичним аналітиком, аби передбачити такий фінал після слів посла США в Україні, розміщених ним у Твіттері ще за два тижні до цього ганебного голосування, - 2 лютого.

Читать далее

26 лютого 2016

ПРО ЩО ПРОМОВЧАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ…

260216 4Ознайомився з інтервюнародного депутата України від нашого виборчого округу Олександра Дехтярчука. Якось дивно виходить. Нардеп каже, що кожного не сесійного тижня він з командою намагається побувати та зустрітися з якомога більшою кількістю жителів виборчого округу, тобто працює системно, як і належить народному депутату. В той же час, Дехтярчук, маючи в кожному районі виборчого округу помічників-консультантів, на роботу яких виділяються кошти з бюджету, мав би анонсувати через засоби масової інформації свій приїзд у район, адже у виборців є багато запитань: як щодо його роботи у парламенті, так і дій фракції, у яку він входить.

Читать далее

РОЗ’ЯСНЮЮТЬ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

260216 1З метою профілактично-роз’яснювальної роботи та перевірки стану протипожежної безпеки приватних житлових будинків, стану утримання електромереж та пічного опалення рятувальники проводять комплексні рейди по населеними пунктами. Під час обходів фахівці ДСНС також надають консультації й допомагають в усуненні порушень у помешканнях громадян.

Працівники РадивилівськогоРС ГУ ДСНС України у Рівненській області разом з представниками місцевої влади, працівниками соціального захисту провели відпрацювання Башарівської сільської ради.

Особливу увагу рятувальники під час спілкування зосередили на неблагополучних сім’ях, одиноких пристарілих, багатодітних сім’ях, які становлять, так звану, групу ризику.

Вогнеборці під час спілкування з місцевими мешканцями наголосили на правилах поведінки і дотримання пожежної безпеки під час ведення господарства та порядку дій у разі виникнення пожеж. Також надзвичайники застерегли населення не випалювати суху траву та сміття, адже це може призвести до пожеж в екосистемах, та спричинити негативний вплив на здоров’я, життя та майно громадян.

Окремо фахівці Служби порятунку «101» звернули увагу селян на суворе дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального сезону. Під час заходів серед громадян були розповсюджені листівки та пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки та заходами безпеки на кризі.

Читать далее

24 лютого 2016

ЖАЙВОРОНКИ, ЛЕТІТЬ, ВЕСНОНЬКУ НА КРИЛАХ ПРИНЕСІТЬ !

240216 615 лютого вихованці Радивилівського дошкільного закладу «Сонечко» святкували славне свято Стрітення – з художніми виставами, де було відображено багаті народні звичаї, та обрядовою випічкою – «жайворонками». Коржики у вигляді пташок, перших провісників весни, малятам виготовили дбайливі руки працівниць кухні.

Читать далее

НАГОРОДИЛИ ЗА МУЖНІСТЬ. ПОМ’ЯНУЛИ – ЗА ПОДВИГ

240216 5Афганістан болить у наших душах. Донбас став Голгофою, на якій має воскреснути українська душа. Цього понеділка в місті відбулись урочистості з нагоди 27-ї річниці закінчення афганської війни. Біля центрального входу райради та райдержадміністрації вишикувались шеренги: в обличчя одне одного дивились бойові побратими. Одні з них виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані, інші - конституційний обов’язок, захищаючи Донбас від російського агресора.

Читать далее

ОЛЕКСАНДР ДЕХТЯРЧУК: «ЗАКЛИКАЮ ОБ’ЄДНУВАТИСЯ НЕ НАВКОЛО ПРІЗВИЩ, А НАВКОЛО ДЕРЖАВИ, НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ»

240216 4- Кожного не сесійного тижня я і моя команда намагаємося побувати у якомога більшій кількості населених пунктів виборчого округу, поговорити з людьми, обговорити загальнополітичні та ті питання, які стосуються життя на місцях. Знаю, що одне з таких важливих питань – наближення виборів в об’єднаній Радивилівській громаді 27 березня. Навіть у Києві були різні думки щодо доцільності цих виборів.

Читать далее

ЗАСМІЧУЮТЬ КАНАЛІЗАЦІЮ ПОБУТОВИМ СМІТТЯМ

240216 3Новий тиждень розпочався для ремонтної бригади КП «Комунальник» з усунення засмічення каналізаційного колектора за адресою вул. Четвертного, 11.

- Попри переконливі звернення до мешканців багатоповерхівок, щоб припинили використовувати квартирні унітази в якості сміттєвої ями, ті й надалі кидають сміття в каналізацію, не замислюючись над наслідками, - акцентує на одній з найболючіших проблем у буднях комунальників А.Ковальов, директор КП «Комунальник».

Читать далее