• Home

05 березня 2016

ПАВЛІКА ДОВЕЛОСЯ ЧЕКАТИ СІМНАДЦЯТЬ…РОКІВ!

050316 5Саме стільки літ тому відомий співак, з його слів, уперше виступав у нашому містечку. Не то на стадіоні, не то на майдані.

Нинішній його суботній концерт у районному будинку культури пройшов при повному залі, причому жіноцтво переважало сильну стать десь так у співвідношенні десять до одного. Дивуватися нічому – «приречений на любов» Віктор Павлік презентував місцевій публіці програму «Дай нам, Боже!», у якій що не пісня, то й справжня ода найважливішому і найніжнішому почуттю в душах людей.

Читать далее

В ОДЕСІ МІЛІЦІОНЕРУ, ВИННОМУ У ТРАГЕДІЇ "2 ТРАВНЯ", ЗАГРОЖУЄ ДО 10 РОКІВ В'ЯЗНИЦІ

050316 4Управлінням спецрозслідувань Генпрокуратури сьогодні скерувало до Приморського районного суду Одеси кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього начальника ГУ МВС в Одеській області Петра Луцюка. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

Читать далее

ДОПОМОГЛА АГРОКОРПОРАЦІЯ

050316 3Ми вже розповідали в одному з попередніх номерів тижневика, що зараз у місті триває обрізка гілок та видалення аварійних дерев вздовж доріг та вулиць. Коли дерева не надто високі, проблем нема, вистачає підручних засобів. Значно складніше цю щорічну операцію проводити зі старими деревами, яких у місті теж не бракує. Для цього потрібна спецтехніка, якої у розпорядженні міських комунальників – катма.

Читать далее

КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ УТИЛІЗАЦІЇ ПЛАСТИКУ

050316 2встановили цього понеділка працівники Радивилівського КП «Комунальник» у центральній частині міста

Така екологічна ініціатива, передусім, спрямована на покращення стану довкілля – адже поліетиленові відходи довго розкладаються в грунті, виділяючи отруйні речовини.

-         Характериз

Читать далее

ПРО РОБОТУ ВИКОНКОМУ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ В 2015 РОЦІ

050316 1Завдяки цілеспрямованій, плідній роботі виконавчого комітету, депутатського корпусу, апарату міської ради, нам вдалося гідно завершити 2015 рік, адже протягом останніх років ми впевнено і поступально йдемо до поставленої мети, до виконання намічених завдань спираючись на власні сили, наявні ресурси. Не став винятком і цей рік, в якому серед пріоритетних напрямків нашої діяльності було підвищення ефективності комунального господарства міста, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій у розвиток інфраструктури міста, вирішення соціальних проблем міської громади.

Читать далее