• Home

08 березня 2016

РАДИВИЛІВСЬКІ ТЕАТРАЛИ – КРАЩІ В ОБЛАСТІ

080316 6За підсумками обласного огляду-конкурсу драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна», вихованці районного Будинку школяра очолили номінацію «Найкращий драматичний колектив».

З метою виявлення талановитих дітей засобами театрального мистецтва, впродовж січня-лютого навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводив заочний конкурс-огляд талановитих колективів. Переможців конкурсу визначали за двома номінаціями: «Найкращий ляльковий театр» та «Найкращий драматичний колектив».

Читать далее

НА ЗУСТРІЧ З ДЕЛЬФІНАМИ У…ПРИКАРПАТТЯ!

080316 5Для вихованців Радивилівського районного Будинку школяра адміністрацією закладу вкотре було організовано цікаву екскурсійну поїздку. Цього разу вихованцям відкрилась перлина України, місто-курорт Трускавець і єдиний на Західній Україні лікувально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар».

Читать далее

А ГЕРОЙ – БЕЗІМЕННИЙ?

080316 3Цю вражаючу історію розповіла, завітавши до редакції більш як тиждень тому, колишня працівниця сфери торгівлі, що зараз перебуває на заслуженому відпочинку, жителька міста В.Величко. Щодо згадки про її місце роботи – це має безпосереднє відношення до суті розповіді.

Читать далее

РОБОТА – НА «ЗАДОВІЛЬНО», АЛЕ ПИТАННЯ ЛИШИЛИСЬ

080316 2Виїзне засідання колегії райдержадміністрації 25 лютого відбулось на базі Бугаївської сільської ради. У ході засідання було заслухано питання: про виконання виконавчим комітетом Бугаївської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади; про підсумки роботи аграрного комплексу району за 2015 рік та основні напрямки діяльності на 2016 рік ; про стан виконавської дисципліни та організацію контролю за виконанням завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій за 2015 рік»; про попередню оцінку діяльності виконавчих комітетів сільських рад за ІVквартал 2015 року.

Читать далее

У ПРОМЕНЯХ СЕРДЕЦЬ ГАРЯЧИХ…

080316 1Готуючи святковий, восьмиберезневий випуск, ми довго роздумували, кого б із місцевих достойниць обрати для спеціальної рубрики на тему «Я-жінка». Адже, традиційно, в ці дні увага та слова вітань присвячується Тій, хто є символом усього найкращого в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Головний жіночий талант – віддавати свої найкращі якості: душевне тепло, щедрість, чуйність ми знайшли в «особі» одразу цілого виховательського колективу Немирівського дошкільного закладу ясла-садок «Колосок».

Читать далее