• Home

14 березня 2016

БЕЗДОГЛЯДНІ ДІТИ, БЕЗПАРДОННІ ЧОЛОВІКИ

140316 3на тлі величного свята весни, молодості та кохання

З ущерть заповненим залом та неабияким емоційним піднесенням пройшов у районному будинку культури 4 березня святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня. Адже, як анонсувалося у місцевих ЗМІ, до підготовки програми «Непоєднане з’єднати» залучено було цілий ряд керівників району, держслужбовців, спеціалістів організацій та установ, - виключно чоловічої статі!

Читать далее

НА «ОЗБРОЄННЯ» ПОЖЕЖНИКАМ - НОВИЙ СПЕЦОДЯГ

140316 2вручив минулої п’ятниці міський голова М.Карапетян. Десять комплектів спеціального захисного одягу сприятимуть більш якісному проведенню рятувальних робіт під час гасіння пожеж бійцями Радивилівської ДПРЧ-19.

Під час зустрічі з начальником Б.Гетьманом та особовим складом пожежно-рятувальної частини міський голова ознайомився зі станом матеріально-технічного забезпечення та проблемними питаннями підрозділу. Микола Аракелович висловив подяку усім, хто стоїть на сторожі людського життя, за сумлінну службу, високий професіоналізм, оперативність при виконанні поставлених завдань. Тож відтепер місцеві рятувальники працюватимуть в якісно-новому бойовому одязі встановленого взірця, який відповідає усім українським нормам.

Читать далее