• Home

21 березня 2016

ДБАЮЧИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ МІСТА

210316 3Весняний сезон здавна вимагав особливого клопоту. З першими квітами й травичкою на сонечку пригріваються й минулорічне листя, папірці, пластиковий посуд та інші використані «сюрпризи». Тож разом із збільшенням світлового дня та весняним потеплінням додалось роботи й міським комунальникам.

Проходячи містом, кожен тутешній житель вловлює оком, як щоденними стараннями працівників міськрадівської бригади з благоустрою підтримується чистота на центральних вулицях, обочинах, площі Незалежності, дитячих майданчиках, відпочинкових зонах. Цими днями співробітниці бригади взялися за опорядження квітників на бульварі Черняка: невдовзі час висівати та висаджувати квіти, щоб милували око перехожих.

Читать далее

ТЕРЦЕНТР - УЧАСНИКАМ АТО

210316 2Минулого вівторка в залі засідань районної ради було проведено зустріч керівників району та міста з демобілізованими учасниками антитерористичної операції на сході України. Зустріч пройшла за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів та установ району, громадських організацій, районного військового комісаріату.

Про порядок надання соціальних послуг в Радивилівському територіальному  центрі соціального обслуговування  розповів його директор Віктор Гетьман.

Читать далее