• Home

24 березня 2016

НА ТАКИХ ТРИМАЄТЬСЯ ПЕРЕДОВА

240316 6Неоголошена гібридна війна, що вже майже два роки виснажує країну, залишає у людській свідомості різний відгомін… Одним достатньо «проковтнути» сухої статистикиз газет чителеновин, не порушуючи при цьому свого усталеного життєвого спокою. Інші ж відважно стали зі зброєю в руках на шляху реалізації кремлівського проекту під назвою «Новоросія». Військова агресія навчила міські й сільські громади з різних регіонів гуртуватись і проявляти любов до Батьківщини не пустопорожніми словами, а конкретними діями. Відтак, уже майже два роки небайдуже «звучить» війна і для волонтерів. Пересічні люди, які за короткий термін навчились організовувати благодійництво у масштабі цілої країни. Забезпечуючи українських захисників одягом, взуттям, необхідною екіпіровкою, вони роблять дещо більше, ніж покращують життя бійців в окопах. Не дозволяють зневіритися та впасти духом.

Читать далее

НАГОРОДИЛИ ЗА ДОБРОЧИННІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ

240316 5депутата міської ради, координатора Радивилівської районної волонтерської організації «Допоможемо нашим» Ірину Іванівну Петерятко відзначено подякою Мінсоцполітики

Пам’ятається, в дні, коли країна вперше здригнулась від руйнівних ударів бойової зброї на окупованому терористами Донбасі, лікар рентгенкабінету райлікарні, тутешня мешканка Ірина Перетятко однією з перших  взялась організовувати допомогу українським бійцям на теренах міста й району.

Читать далее

А ЗА ПЛЕЧИМА – МАЙЖЕ СТОЛІТТЯ!

240316 4Теплим, сонячним кроком ступила на поріг міської жительки Ніни Станіславівни Пороховнік її дев’яноста весна. Крім люблячої рідні, з пам’ятним подарунком в оселю довгожительки завітали й міський голова М.Карапетян, керівники міської та районної ветеранських організацій Д.Воронко, В.Бондар - адресуючи слова вдячності і поваги за те, що терпляче несла важкий хрест життєвих випробувань, покладаючись на Господа, власні сили і добрих людей.

Читать далее

“РЕГІОН РОЗВИВАТИМЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ РОБОЧІ МІСЦЯ ТА РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА”

240316 3Днями з робочою поїздкою на Радивилівщину завітав лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, щоб дізнатися, як населення ставиться до процесу об'єднання громад та які настрої побутують в районі напередодні місцевих виборів.

Під час спілкування з мешканцями Радивилівщини Віталій Скоцик помітив, що їм близькими є принципи, які реалізовує Аграрна партія. Адже аграрії пропагують – аграризм. Суть якого полягає в тому, що люди, які працюють на землі, жителі невеликих містечок, сіл та селищ є носіями головних позитивних цінностей і якостей суспільства, є осердям стабільності держави й зберігачами національної ідентичності.

Читать далее

ЗА РОЗ’ЮШЕНЕ ОБЛИЧЧЯ - П’ЯТЬ ТИСЯЧ КОМПЕНСАЦІЇ

240316 2…Та двісті годин громадських робіт. Чоловічі розбірки біля кафе-бару «Кока» в Пустоіванному завершились для одного з фігурантів амбулаторним лікуванням, для іншого - матеріальними витратами.

А розгорівся цей конфлікт ще торік, 23 серпня, – якраз напередодні Дня Незалежності України. Близько третьої години ночі Віталій, очевидно, ще досвятковуючи свято Державного прапора, перебував у кафе-барі «Кока» вПустоіванному.

Читать далее