• Home

25 березня 2016

ЛЯШКО ЗМІНИВ ПРІЗВИЩЕ... ВДРУГЕ!??

250316 4Йдеться, звісно ж, не про Олега Валерійовича, а про Олега Васильовича, прізвище якого «Ляшко» не так давно красувалося у виборчих бюлетенях на посаду голови Рівненської міської ради. Але більшу частину свідомого (наголошую!) життя цей «Ляшко» прожив під прізвищем Бернацький…

Саме під цим прізвищем його не те що добре, а ду-у-же добре знають жителі Радивилівського району. Бо ж певний час цей чоловік очолював районну раду. З якої, власним розпорядженням, відправив себе(!!!) у «відрядження» - на посаду голови райдержадміністрації. Вражена безпардонністю і правовим нігілізмом, його виключила зі своїх лав, ще задовго до Революції Гідності, навіть районна організація Партії регіонів!

Читать далее

АНДРІЙ ПОЧАЄВЕЦЬ: «КАРАЮСЬ, МУЧУСЬ…»

250316 1Серед самобутніх поетів нашого краю значне місце посідає поезія нашого земляка, талановитого поета-шістдесятника, людини трагічної долі.

Він народився 7 грудня 1940 року в селі Опарипси Червоноармійського району в селянській родині. Батько, Трохим Васильович, працював механіком на млині.. Мати, Надія Микитівна, вела домашнє господарство. У сімї було четверо дітей (троє братів та сестра). Андрій – наймолодший.

Читать далее