• Home

березня 2016

28 березня 2016

МІСЬКИЙ ГОЛОВА СТАВ ГОЛОВОЮ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

280316 1Як свідчать попередні підрахунки голосів на виборчих дільницях Радивилівської об’єднаної територіальної громади, до якої увійшли міська, Башарівська, Дружбівська, Немирівська та Підзамчівська сільради, виборці 27 березня віддали перевагу Миколі Аракеловичу Карапетяну , який працює на посаді міського голови з 2002 року. Він набрав понад 80 відсотків голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Читать далее

25 березня 2016

ЛЯШКО ЗМІНИВ ПРІЗВИЩЕ... ВДРУГЕ!??

250316 4Йдеться, звісно ж, не про Олега Валерійовича, а про Олега Васильовича, прізвище якого «Ляшко» не так давно красувалося у виборчих бюлетенях на посаду голови Рівненської міської ради. Але більшу частину свідомого (наголошую!) життя цей «Ляшко» прожив під прізвищем Бернацький…

Саме під цим прізвищем його не те що добре, а ду-у-же добре знають жителі Радивилівського району. Бо ж певний час цей чоловік очолював районну раду. З якої, власним розпорядженням, відправив себе(!!!) у «відрядження» - на посаду голови райдержадміністрації. Вражена безпардонністю і правовим нігілізмом, його виключила зі своїх лав, ще задовго до Революції Гідності, навіть районна організація Партії регіонів!

Читать далее

АНДРІЙ ПОЧАЄВЕЦЬ: «КАРАЮСЬ, МУЧУСЬ…»

250316 1Серед самобутніх поетів нашого краю значне місце посідає поезія нашого земляка, талановитого поета-шістдесятника, людини трагічної долі.

Він народився 7 грудня 1940 року в селі Опарипси Червоноармійського району в селянській родині. Батько, Трохим Васильович, працював механіком на млині.. Мати, Надія Микитівна, вела домашнє господарство. У сімї було четверо дітей (троє братів та сестра). Андрій – наймолодший.

Читать далее

24 березня 2016

НА ТАКИХ ТРИМАЄТЬСЯ ПЕРЕДОВА

240316 6Неоголошена гібридна війна, що вже майже два роки виснажує країну, залишає у людській свідомості різний відгомін… Одним достатньо «проковтнути» сухої статистикиз газет чителеновин, не порушуючи при цьому свого усталеного життєвого спокою. Інші ж відважно стали зі зброєю в руках на шляху реалізації кремлівського проекту під назвою «Новоросія». Військова агресія навчила міські й сільські громади з різних регіонів гуртуватись і проявляти любов до Батьківщини не пустопорожніми словами, а конкретними діями. Відтак, уже майже два роки небайдуже «звучить» війна і для волонтерів. Пересічні люди, які за короткий термін навчились організовувати благодійництво у масштабі цілої країни. Забезпечуючи українських захисників одягом, взуттям, необхідною екіпіровкою, вони роблять дещо більше, ніж покращують життя бійців в окопах. Не дозволяють зневіритися та впасти духом.

Читать далее

НАГОРОДИЛИ ЗА ДОБРОЧИННІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ

240316 5депутата міської ради, координатора Радивилівської районної волонтерської організації «Допоможемо нашим» Ірину Іванівну Петерятко відзначено подякою Мінсоцполітики

Пам’ятається, в дні, коли країна вперше здригнулась від руйнівних ударів бойової зброї на окупованому терористами Донбасі, лікар рентгенкабінету райлікарні, тутешня мешканка Ірина Перетятко однією з перших  взялась організовувати допомогу українським бійцям на теренах міста й району.

Читать далее

А ЗА ПЛЕЧИМА – МАЙЖЕ СТОЛІТТЯ!

240316 4Теплим, сонячним кроком ступила на поріг міської жительки Ніни Станіславівни Пороховнік її дев’яноста весна. Крім люблячої рідні, з пам’ятним подарунком в оселю довгожительки завітали й міський голова М.Карапетян, керівники міської та районної ветеранських організацій Д.Воронко, В.Бондар - адресуючи слова вдячності і поваги за те, що терпляче несла важкий хрест життєвих випробувань, покладаючись на Господа, власні сили і добрих людей.

Читать далее

“РЕГІОН РОЗВИВАТИМЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ РОБОЧІ МІСЦЯ ТА РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА”

240316 3Днями з робочою поїздкою на Радивилівщину завітав лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, щоб дізнатися, як населення ставиться до процесу об'єднання громад та які настрої побутують в районі напередодні місцевих виборів.

Під час спілкування з мешканцями Радивилівщини Віталій Скоцик помітив, що їм близькими є принципи, які реалізовує Аграрна партія. Адже аграрії пропагують – аграризм. Суть якого полягає в тому, що люди, які працюють на землі, жителі невеликих містечок, сіл та селищ є носіями головних позитивних цінностей і якостей суспільства, є осердям стабільності держави й зберігачами національної ідентичності.

Читать далее

ЗА РОЗ’ЮШЕНЕ ОБЛИЧЧЯ - П’ЯТЬ ТИСЯЧ КОМПЕНСАЦІЇ

240316 2…Та двісті годин громадських робіт. Чоловічі розбірки біля кафе-бару «Кока» в Пустоіванному завершились для одного з фігурантів амбулаторним лікуванням, для іншого - матеріальними витратами.

А розгорівся цей конфлікт ще торік, 23 серпня, – якраз напередодні Дня Незалежності України. Близько третьої години ночі Віталій, очевидно, ще досвятковуючи свято Державного прапора, перебував у кафе-барі «Кока» вПустоіванному.

Читать далее

21 березня 2016

ДБАЮЧИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ МІСТА

210316 3Весняний сезон здавна вимагав особливого клопоту. З першими квітами й травичкою на сонечку пригріваються й минулорічне листя, папірці, пластиковий посуд та інші використані «сюрпризи». Тож разом із збільшенням світлового дня та весняним потеплінням додалось роботи й міським комунальникам.

Проходячи містом, кожен тутешній житель вловлює оком, як щоденними стараннями працівників міськрадівської бригади з благоустрою підтримується чистота на центральних вулицях, обочинах, площі Незалежності, дитячих майданчиках, відпочинкових зонах. Цими днями співробітниці бригади взялися за опорядження квітників на бульварі Черняка: невдовзі час висівати та висаджувати квіти, щоб милували око перехожих.

Читать далее

ТЕРЦЕНТР - УЧАСНИКАМ АТО

210316 2Минулого вівторка в залі засідань районної ради було проведено зустріч керівників району та міста з демобілізованими учасниками антитерористичної операції на сході України. Зустріч пройшла за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів та установ району, громадських організацій, районного військового комісаріату.

Про порядок надання соціальних послуг в Радивилівському територіальному  центрі соціального обслуговування  розповів його директор Віктор Гетьман.

Читать далее