• Home

19 квітня 2016

ВІДГОМІН. ПЕРШОКВІТНЕВИЙ…

190416 6«У Радивилові тепер можна зробити рентген мозку для біометричного паспорту. Сьогодні у Радивилівській районній лікарні в присутності чільників Радивилівської районної адміністрації, урочисто було відкрито новий рентген кабінет головного мозку. У новому кабінеті будуть робити рентген знімки головного мозку у фас і профіль необхідні для отримання нових біометричних паспортів.Першим рентген процедуру пройшов спікер РДА Володимир Кондик. За його словами процедура абсолютно безболісна і дуже швидка. Загалом планується до кінця цього року сканувати усі мізки радивилівців».

Інформація такого змісту була розміщена на інтернет-сторінках «Це Радивилів, крихітко…» та «Радивилів NET» 1 квітня 2016 року. Досить було прочитати оте дивне «спікер РДА» (насправді посада згаданої особи – голова районної ради), щоб зробити відповідні дню опублікування цього опусу висновки. Власне, про це свідчать і інтернет-коментарі до цієї інформації:

Читать далее

ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ НА ВЕЛИКДЕНЬ

190416 5Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок.

Про небезпеку пожеж знають нібито всі, проте всю серйозність “прописних істин ” усвідомлюють, коли вже, на жаль, буває пізно. Тому й ставлення до закликів пожежної охорони бути обережним у поводженні з вогнем часто-густо зневажливе. Помилкова впевненість в особистій безпеці присипляє пильність, призводить до ігнорування елементарних правил пожежної безпеки. При такому ставленні до лиха недалеко.

Читать далее

НЕМА СОВІСТІ – НЕ ПОЗИЧИШ...

190416 4В самий розпал загальноміської толоки окремі радивилівці цинічно паплюжать своєю ложкою дьогтю суспільно-корисну справу – прибирання території до Великодніх свят.

Майже щоранку в міському парку – одна й та ж малоприваблива картина: клапті розідраного поліетилену поза урнами та встелена сміттям перша весняна зелень. Багато розуму не треба, аби здогадатися: в такий примітивний спосіб позбавляється від хатнього сміття хтось із жителів близько розташованих до парку п’ятиповерхівок. Чи соромно так чинити містянам(які, мабуть, вважають себе вихованими людьми і хочуть жити у справді європейському, прогресивному й ошатному місті), годі й шукати відповіді. Вона лежить на поверхні всього того хатнього мотлоху, який окремі нечупари щоранку залишають у паркових урнах.

Читать далее

ЯК ДЕРЕВ – БІЛЬШЕ, ТО Й МІСТО – КРАСИВІШЕ!

190416 3Півсотні кленів, висаджених минулої суботи вільними байкерами Радивилова, створюватимуть затишок та прикрашатимуть собою відпочинкові зони.

Наймолодшому учасникові екологічної акції «Посади для свого міста дерево» Назарчикові Мошкуну не виповнилося й двох рочків. Він – майже ровесник кленочка, якого посадив у землю на міській площі Незалежності разом зі своїм татом Вадимом. Ростиме клен, підростатиме й хлоп’ятко. Не озернешся, як настане час, і цей малюк скаже вже своєму синові: «Ось, дивися, це я посадив тут дерево!».

Читать далее

ГРАНАТИ З МЕДОМ

190416 2Гурмани, не ковтайте слину: йтиметься не про новий екзотичний рецепт від відомих шеф-кухарів, що заполонюють все більше і більше телеканалів. Вони, ті передачі, множаться суворо в оберненій пропорції до фінансових можливостей населення на купівлю обов’язкових інгредієнтів(бурячків, картопельки, морквички, цибульки), аби бодай якийсь борщик пісненький зварганити. Хоча про предмети, винесені у заголовок, мова таки йтиме, щоправда, у дещо незвичному ракурсі.

Читать далее

ГОЛОВА ОБЛРАДИ ВИВЧАВ ПРОБЛЕМИ ГРОМАДИ

190416 1Минулого вівторка, 12 квітня, в Радивилівській об’єднаній громаді побував голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

Відповідно до рішення міської ради від 28 січня 2016 року, у складі виконавчого комітету було утворено відділ державної реєстрації. З 5 квітня новостворений підрозділ розпочав свою роботу з надання послуг громадянам. Саме з ознайомлення з роботою нового відділу розпочав свій візит голова обласної ради. Відбулося живе спілкування Олександра Корнійчука зі спеціалістами, завідувачкою відділу Тамарою Бойко.

Читать далее