• Home

квітня 2016

29 квітня 2016

У ПИСАНЦІ Є МАГІЧНА СИЛА!

290416 5В це вірили наші предки, розмальовуючи різноманітними символами пасхальні яйця, щоб увесь рік велися щастя, любов, добро й достаток.

Вже другий рік поспіль у районному історичному музеї напередодні Великодня проводяться цікаві й пізнавальні майстер-класи з писанкарства: опанувати непрості техніки нанесення візерунків писачком можуть всі охочі жителі міста й району. Під пильним керівництвом організатора екскурсій Олени Перець вправлялись у розписуванні яєць майбутні кухарі – вихованки Радивилівського професійного ліцею зі своїм викладачем.

Читать далее

ПОПОВНИВСЯ АВТОПАРК КП «КОМУНАЛЬНИК»

290416 4Як йшлося в інформації «Громада матиме новий сміттєвоз», оприлюдненій у№4 тижневика «Сурми Радзивілів» від 29 січня 2016 року, «…на черговому, сьомому сесійному засіданні, 22 січня, враховуючи збільшення видатків міського бюджету за рахунок вільного залишку коштів за минулий рік, міські обранці дали «зелене світло» змінам до річного розпису видатків. Вони, зокрема, торкнулись …придбання нового сучасного сміттєвоза з пресом.

Читать далее

ЩЕДРИЙ ПЕРЕДВЕЛИКОДНІЙ ДАРУНОК

290416 1приготувала дітлахам з Гаїв-Лев’ятинських агрокорпорація «Крупець». Її коштом в центрі віддаленого села споруджено сучасний ігровий майданчик

Саме у Вербну неділю тут відбулося своєрідне «свято села».  Привід більш ніж вагомий - відкриття облаштованого неподалік від клубу сучасного дитячого ігрового майданчика, який обійшовся агрокорпорації, разом із проведенням освітлення вулиць і облаштуванням футбольного поля, більш як у 130 тисяч гривень .

Читать далее

26 квітня 2016

ПЕРЕМІГ НА ОБЛАСНІЙ ОЛІМПІАДІ

260416 49 квітня 2016 року відбувся ІІІ (обласний) тур учнівської олімпіади «Юне обдарування», в якому учень 4-Б класу Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» Мельник Роман здобув перемогу з природознавства, посівши почесне ІІ місце.

Учень впевнено ішов до цього високого результату, адже позаду – І місце в ІІ (районному) турі учнівської олімпіади «Юне обдарування» з природознавства.

Читать далее

ЛИШИВСЯ В ЖИВИХ ОДИН. З П’ЯТИ…

260416 3Наш земляк Сергій Дузінський тридцять літ тому два місяці відслужив у дозиметричному підрозділі у самому серці Чорнобильської катастрофи

…Нині йому йде шістдесят сьомий рік. Але події того вже далекого 1986–ого пам’ятає з фотографічною точністю.

- Призвали мене 28 листопада того трагічного року. Я працював шофером в автоколоні, привіз товар, а ввечері прийшла повістка: о шостій ранку вже бути в воєнкоматі, - згадує Сергій Васильович. – Ми прийшли, п’ять чоловік. З них вже нині чотирьох немає, я остався один…

Читать далее

ШКОЛЯРІ ВІДВІДАЛИ ЛІСНИЦТВО

260416 2Працюючи над проектом «Чому ліси називають «легенями планети?», учні 4-Б класу Радивилівського НВК «школа№1-гімназія» відвідали ССВК «Радивилівський лісгосп» (голова Мащук В.Г.)

Школярів радо зустріли на підприємстві. Головний лісничий Віталій Орінчук ознайомив дітей з лісом, як з безцінним даром природи, дав відповіді на численні запитання допитливих школярів.

Читать далее

МИ – ЗА ЧИСТОТУ!

260416 1Під час проведення в Радивилівському професійному ліцеї Тижня довкілля, минулого четверга учні 12-ї групи разом із класним керівником С. Форемною та викладачем екології В.Грицайчук провели корисну для міста акцію "Чисте довкілля - чисте сумління".

Молодь проявила ініціативу, щоброзчистити від сміття територію русла річки Слонівки, яке з приходом  весни відкрилося перед очима. Сміття було чимало, крок за кроком, учні ліцею звільняли від непотребу відпочинкову зону, яка ось-ось поманить у свою тінь міських жителів. Робота, як мовиться, кипіла на повну увесь день: не доводиться дивуватися з того, що в чималому асортименті зібраного непотребу – з десяток господарських пакетів для сміття - переважали використані пластики та поліетилен.

Читать далее

19 квітня 2016

ВІДГОМІН. ПЕРШОКВІТНЕВИЙ…

190416 6«У Радивилові тепер можна зробити рентген мозку для біометричного паспорту. Сьогодні у Радивилівській районній лікарні в присутності чільників Радивилівської районної адміністрації, урочисто було відкрито новий рентген кабінет головного мозку. У новому кабінеті будуть робити рентген знімки головного мозку у фас і профіль необхідні для отримання нових біометричних паспортів.Першим рентген процедуру пройшов спікер РДА Володимир Кондик. За його словами процедура абсолютно безболісна і дуже швидка. Загалом планується до кінця цього року сканувати усі мізки радивилівців».

Інформація такого змісту була розміщена на інтернет-сторінках «Це Радивилів, крихітко…» та «Радивилів NET» 1 квітня 2016 року. Досить було прочитати оте дивне «спікер РДА» (насправді посада згаданої особи – голова районної ради), щоб зробити відповідні дню опублікування цього опусу висновки. Власне, про це свідчать і інтернет-коментарі до цієї інформації:

Читать далее

ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ НА ВЕЛИКДЕНЬ

190416 5Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок.

Про небезпеку пожеж знають нібито всі, проте всю серйозність “прописних істин ” усвідомлюють, коли вже, на жаль, буває пізно. Тому й ставлення до закликів пожежної охорони бути обережним у поводженні з вогнем часто-густо зневажливе. Помилкова впевненість в особистій безпеці присипляє пильність, призводить до ігнорування елементарних правил пожежної безпеки. При такому ставленні до лиха недалеко.

Читать далее

НЕМА СОВІСТІ – НЕ ПОЗИЧИШ...

190416 4В самий розпал загальноміської толоки окремі радивилівці цинічно паплюжать своєю ложкою дьогтю суспільно-корисну справу – прибирання території до Великодніх свят.

Майже щоранку в міському парку – одна й та ж малоприваблива картина: клапті розідраного поліетилену поза урнами та встелена сміттям перша весняна зелень. Багато розуму не треба, аби здогадатися: в такий примітивний спосіб позбавляється від хатнього сміття хтось із жителів близько розташованих до парку п’ятиповерхівок. Чи соромно так чинити містянам(які, мабуть, вважають себе вихованими людьми і хочуть жити у справді європейському, прогресивному й ошатному місті), годі й шукати відповіді. Вона лежить на поверхні всього того хатнього мотлоху, який окремі нечупари щоранку залишають у паркових урнах.

Читать далее