• Home

03 травня 2016

ЩОБ І СОЛДАТИ ВІДЧУЛИ СМАК ВЕЛИКОДНЯ

030516 7Волонтери Радивилівщини закликають громаду долучитися до благодійної акції «Паска для солдата». Збір великодньої випічки та продуктів харчування проводитиметься в післясвяткові дні біля мікроавтобуса (навпроти магазину «Фортуна»).

Військові, які зараз на фронті, повинні відчути смак свята Великодня й турботу радивилівців. На цьому акцентували увагу Віталій Мацюк та Володимир Олещук, учасники Волинського волонтерського руху «Слава», які чергового разу повернулися з передової та цими днями побували у нашій редакції.

Читать далее

З ПОВАГОЮ ДО КНИГИ

030516 6У рамках Тижня «Дитячої книги» в Радивилівському НВК «Школа №2-ліцей» відбувся захід для першокласників «Посвята у юні читачі».

Читать далее

ПРОЦЕС ОБ’ЄДНАННЯ ЗАВЕРШЕНО

030516 4Доволі складним і звивистим був шлях, який довелося пройти ініціаторам створення на території району нової адміністративно-територіальної одиниці – Радивилівської об’єднаної громади. Нелегко до багатьох наших земляків приходило розуміння – іншого шляху немає, Європа відстаючих не чекатиме.

Читать далее

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ, НАШ НАЙПЕРШИЙ ДРУЖЕ!

030516 3«…Все починається в житті з малого:
З зернини – хліб, з промінчика – зоря.
І кожен починав свою шкільну дорогу
Із вивчення сторінок Букваря.»


Під таким девізом у перших класах Радивил
івського НВК «школа №1 - гімназія» пройшло свято “Прощавай, БукварикуДля першокласників – це святкування перших досягнень у шкільному навчанні.

Читать далее

УРОК ПАМ’ЯТІ: ЧОРНОБИЛЬСЬКА КАТАСТРОФА

030516 2а зустрічі з нагоди річниці аварії на ЧАЕС, яка відбулась в районному історичному музеї минулого тижня, були присутні ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, голова районної спілки “Чорнобиль” Степанюк Іван Миколайович та учні 9-а класу міського НВК «школа №2-ліцей» (керівник В. Сиротинська).

Читать далее

ЧОРНОБИЛЬ: ВСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ?

DSC01250Лише тридцять років відділяє нас від квітня 1986-го, коли сталась найбільша техногенна аварія в історії людства, а у владних кабінетах вже заговорили про зменшення границь зони відчуження. Натомість, науковці ошелешують підтвердженими фактами: радіоактивний попіл-вбивця лише починає рахувати свої жертви, підкошуючи здоров’я нових поколінь...

Читать далее