• Home

09 травня 2016

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ МІСТА РАДИВИЛОВА !

090516 3Радивилівська міська рада запрошує Вас взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня Перемоги:

- святковій маніфестації, яка розпочнеться о 10.30 годині, в понеділок, 9 травня, на площі Незалежності, і пройде до Меморіалу Слави, де відбудеться мітинг та панахида;

Читать далее

«НІХТО ІЗ НАС НЕ ЗЛЯКАВСЯ, НЕ ПІДВІВ, НЕ ЗРАДИВ»

090516 2У жовтні 1944 року я був призваний у військо. Перше своє бойове хрещення отримав у лютому 1945 року, коли наш полк стояв у резерві в повній бойовій готовності на недалеких підступах від Будапешта, де на той час точилися сильні та затяжні бої. По-суті, наш полк був третьою резервною фронтовою лінією, який за наказом командування міг вступити в бій в любу пору. Однак, коли наші війська в лютому 1945 року звільнили це місто і німця погнали далі на захід, наша розвідка доложила командуванню, що в лісі переховується дуже велика група ворожого угрупування, відрізана від інших ворожих частин, що налічувала 500-600 осіб.

Читать далее

ХРИСТОС ВОСКРЕС – ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

090516 1У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Для роду людського воно означає благословення Боже, знаменує перемогу життя над смертю. З особливим благовінням, постом та молитвою міські родини готувалися до зустрічі Пасхи Христової. А величним завершенням періоду духовного очищення прийнято вважати всеношні богослужіння, під час яких відбувається освячення смачних великодніх наїдків. Радивилівці цю світлу традицію підтримують цілими родинами, і попри нічну пору, аби відчути особливу атмосферу найвеличнішого із християнських свят, яке уособлює торжество добра над злом, на церковне подвір’я приводять навіть немовлят.

Читать далее