• Home

17 травня 2016

ТАК ГАРТУЮТЬСЯ ПАТРІОТИ

170516 5В минулий четвер, 5 травня, біля дитячого оздоровчого комплексу «Веселка» відбулись районна спартакіада серед допризовної молоді, юнацький збір «Заграва».

Її організаторами виступили відділ освіти, сектор молоді та спорту райдержадміністрації та районна організація Товариства Червоного Хреста України (голова О.Богдан). Участь у змаганнях взяли більше ста вихованців загальноосвітніх шкіл Радивилівщини, які були розподілені на 14 збірних команд. Очолювали кожну вчителі з предмету «Захист Вітчизни».Колективи-учасники мали підготувати свою емблему, гасло, а такожєдину форму одягу.

Читать далее

ЩО ТАМ МАСЛЮКИ? УЖЕ МОЖНА Й БІЛІ ГРИБИ ШУКАТИ!

170516 4Щедрі дощі та стабільно-теплі температурні показники сприяли тому, що перед Великоднем місцеві грибники несподівано для себе відкрили цьогорічний сезон тихого полювання.

Кошики з першими маслюками викликали справжній фурор серед покупців, в тому числі і на радивилівському ринку: за кілограм лісових дарів правили близько 30 гривень у сусідніх Бродах та Дубні. Досвідчені грибники кажуть, що такі випадки уже спостерігалися й раніше, а пов’язані вони з ранньою весною. Як правило, масово маслюки з’являються в хвойних і змішаних лісах у червні-липні. Ці гриби люблять піщані ґрунти, лісопосадки і не ростуть на болотах і сильно зволожених місцях.Оптимальна середньодобова температура для їх росту 15-18 – градусів, і з’являються маслюки через 2-3 дні після дощу.

Читать далее

ПРО ЦЕГЛУ В СМІТТІ, ПОДОРОЖЧАННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ДИСЦИПЛІНУ АБОНЕНТСЬКОЇ ПЛАТИ

170516 3Шановні   мешканці міста. Протягом двох тижнів більшість з вас, я думаю, помітили новенький сміттєвоз на базі автомобіля МАЗ, який було придбано близько місяця тому назад за кошти міської ради. Для випробування ми використовуємо його по збору твердих побутових відходів з сектору багатоповерхової забудови, з будинків об’єднань співвласників багатоповерхових будинків та юридичних осіб, з якими укладено угоду про видалення та захоронення твердих побутових відходів.

Читать далее

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ

170516 2У валці весняних свят це торжество для нашого місцевого люду займає дійсно особливе місце. Адже День міста – ніби велике сімейне свято, на яке намагаються обов’язково потрапити не лише його жителі, а й чимало з тих, кого життєві дороги завели далеко від батьківських порогів.

Цьогоріч День міста заплановано провести в суботу, 28 травня.

Читать далее

НИЗЬКИЙ УКЛІН ВАМ, ВЕТЕРАНИ!

170516 1Травень… Це місяць буяння садів, місяць по-літньому теплих ночей і нескінченних солов'їних пісень… А ще це місяць, коли змовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданий, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир в далекому 1945-му...

Минають роки, але пам'ять про війну залишається в наших серцях, як подвиг українського народу. Події тих буремних років живуть у старих фронтових фотографіях, дорогих серцю листах-трикутниках, цінних спогадах фронтовиків. Проходять десятиліття, змінюються цінності і пріоритети, але не згасає наша пам’ять: символічно, що у багатолюдній колоні, приуроченій до Дня Великої Перемоги, бузок і тюльпани на могили солдатів – поруч з батьками – несуть і діти, внуки...

Читать далее