• Home

18 травня 2016

ЧАРІВНІ СТОРІНКИ ДИТИНСТВА

180516 3Моєму рідному Будинку школяра - 60 років! Це мало чи багато? В рамках людського життя досить довгий відрізок, який вміщує народження, дитинство, шкільні роки і юність, зрілість, а ще створення власної родини і поважний вік.

Але для історії 60 років – менше, ніж одна мить. Наше життя тільки починається. Ми дивимось на світ широко відкритими очима, нас не лякає майбутнє. І хоч у Будинку школяра зараз нове ім’я, нові вихованці, нові педагоги…його суть залишається та ж сама.

Читать далее

СТАРІ ФОТОГРАФІЇ…ДИТЯЧІ ІСТОРІЇ…

180516 2Безліч славетних сторінок - у книзі історії Радивилівського районного Будинку школяра. Сходами цієї установи пробігало дуже багато дітей. І якби порахувати усіх, хто за ці 60 років відвідував гуртки нашого закладу, то можна припустити, що чи не кожен третій житель Радивилова певним чином причетний до долі Будинку школяра.

Коли ми задумали зробити серію міні-інтерв’ю з дорослими людьми, які колись займались у гуртках Будинку піонерів, то розгубились. Адже їх дуже багато. І тому вирішили подивитись альбом: «Це – наша історія». На сторінках цієї книги ми побачили Грамоти із різних конкурсів, оглядів та змагань, вирізки із газет та цікаві, пожовклі від часу фотографії, з яких на нас дивилися незнайомі та поряд з тим знайомі обличчя. Саме їм ми і вирішили задати всього одне запитання: «Що значить у вашому житті Будинок школяра?»

Читать далее

НАЙКРАЩЕ ДИТИНСТВО У СВІТІ

180516 1Концертна зала переповнена. Лунають оплески, яскраве освітлення, ведучі в гарному вбранні. Лунають теплі красиві слова. Номер за номером — калейдоскоп танців, пісень, інструментальної музики. Веселощі на сцені – через край. А хто ж у залі? Глядачі – батьки, запрошені гості, жителі міста, зібралися, щоб разом відсвяткувати 60-річчя створення Радивилівського районного Будинку школяра.

За цей час колектив позашкільного закладу пройшов шлях становлення, розвитку та постійного творчого пошуку в освітній системі району. Багато юних жителів міста та району отримали щасливу можливість стати нашими вихованцями, відкрити для себе яскравий і неповторний світ дитинства. Хтось приходить сюди у пошуках друзів, інші – весело провести дозвілля, багато хто – за новими знаннями та враженнями, багатьом допомагаємо обрати майбутню професію. Прагнемо єдиної мети – виховати творчу особистість.
Читать далее