• Home

25 травня 2016

ТАМ, ДЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА

250516 5Під таким гаслом проходив місячний милосердя у районній організації Товариства Червоного Хреста України

За цей час було проведено молодіжну благодійну акцію «Веселка добрих справ». У с.Теслугові сестра медична патронажна Т.М.Грановська разом із юними волонтерами, активною учнівською молоддю, допомагали одиноким односельцям у проведенні весняно-польових робіт, рознесли підопічним організації пасхальні кошики.

Читать далее

І ЄНОТ ЗДОХ!

250516 3Минулого номера ми публікували моторошні факти про те, як в міні-зоопарку, що функціонує при Станції юних натуралістів, поглумились вандали. Наслідки для «живого куточка», розташованого на подвір’ї міської другої школи, більш, ніж руйнівні: хтось наважився розорити усі гнізда, в яких висиджували молодняк квочки декоративних пухових курей. Але на цьому жахливі розваги не закінчились:

Читать далее

МІСЬКОМУ ПАРКУ – НОВЕНЬКІ ЛАВКИ

250516 2Такий благодійний жест з метою покращення благоустрою у відпочинковій зоні міста зробила депутат міської ради двох попередніх скликань член виконавчого комітету, Ольга Железняк.

Для комфорту міських жителів – молоді, літніх людей, родин з діточками, які гуртуються в парку імені Шевченка у спекотні, літні дні, встановлять шістнадцять новеньких дерев’яних лав.

Читать далее

СХОВАЛИСЯ ЗА ПЕРЕМЕТАМИ…

250516 1Не сніговими, а словесними. Так образно можна охарактеризувати дії депутатів районної ради під час розгляду на сесії питань, пов’язаних з оптимізацією навчальних закладів району

Але розповідь про перебіг 8-ї сесії, що пройшла нинішнього вівторка, варто розпочати з не менш цікавого для наших читачів питання. Адже одним з перших на цьому зібранні був заслуханий «Звіт тимчасової комісіїрайонної ради з питань перевіркиінвентаризації майна, визначенняправильності обліку та списання майна, закріпленого за комунальним закладомохорони здоров’я «Радивилівський РЦ ПМСД».

Читать далее