• Home

червня 2016

28 червня 2016

УКРАЇНСЬКІ ЕТНІЧНІ ПРИКРАСИ

280616 4Коралі – найбільш розповсюджуване традиційне намисто українок, що складалося з привозних коралових намистинок, нанизаних на нитку. Кількість ниток, варіювалась від 1 до 25, кожна з яких мала назву - "разок". Чим заможнішою була дівчина, тим густішими були коралі, вони оброблялися у вигляді овалів та барилець. У бідніших сім’ях, кількість разок була меншою, а намистинки отримували форму нарізних невеликих циліндриків, нанизаних на нитку.

Читать далее

НАЙПОПУЛЯРНІШІ КНИЖКИ У СВІТІ

280616 31. Очевидно,на першому місці з майже 4000 млн. проданих книжок — Біблія, нове видання якоїу 2011 р. стало бестселером у Норвегії

2. На другому місці з результатом у 820 млн. проданих примірників - "Цитатник"Мао Дзедуна

Читать далее

СЛОВ’ЯНСЬКА МІФОЛОГІЯ. МАВКИ

280616 2Давньослов'янська міфологія дуже багата на фантастичних істот. Сьогодні ми поговоримо про мавок - цікавих і загадкових створінь, які надихнули навіть нашу велику поетесу Лесю Українку на написання її нетлінного твору "Лісова пісня".

Мавки в давньоукраїнській міфології — це душі померлих дітей. Вони живуть у лісах та в полях.

Саме слово "мавка"(або "навка"), ймовірно, утворилося від загальнослов'янського "нав"- "смерть", "мертве тіло". Деякі дослідники припускають, що це слово походить від праіндоєвропейського кореня nau - "труп".

Читать далее

ПОПУЛЯРНІ ПРОФЕСІЇ В УКРАЇНІ

280616 1Думаю, кожен погодиться, що вибирати професію треба не лише з розрахунком на популярність і оплачуваність. Обрана професія має вам подобатися, ви маєте бути задоволені, що вивчаєте саме ту спеціальність. І, звичайно, ви повинні заробляти гроші, які відповідатимуть обсягу вашої праці.

Читать далее

27 червня 2016

ВІН НЕ ДИВИВСЯ ФІЛЬМІВ ПРО ВІЙНУ

270616 3Недарма кажуть: хто в армії служив, той в цирку не сміється…Мій батько майже ніколи не дивився фільмів про війну. Казав коротко: «Брехня! Війна, вона не така, - страшніша, брудніша, жорстокіша». Я, підліток, вихований школою у правильному дусі, пробував сперечатися, вважав батька мало не антирадянщиком. Розуміння його правоти прийшло пізніше. Фактично після того, як батька вже не стало…

Читать далее

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ І СКОРБОТИ

270616 2Дата 22 червня у нашій державі уже шістнадцятий рік поспіль відзначається як День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Пам'ятну дату було встановлено згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.

Читать далее

БОЙОВА «ОБЛИВАНА П’ЯТНИЦЯ»

270616 1Депутатам облради, як і рядовим громадянам – ніщо не чуже. Це вони довели минулої п’ятниці, коли у сесійній залі обласної ради провели кілька раундів боїв місцевого значення. Билися, щоб визначитися: хто із них достойний крісла голови облради.

Те, що під час проведення VIIсесії облради можуть бути провокації, порушення громадського порядку, стало зрозуміло ще напередодні, коли депутати зібралися на засідання президії. Адже Ковальчук і Корнійчук не змогли дійти згоди у тому, хто із них головуватиме. Тож тієї п’ятниці у залі і фойє облради було багато поліції, людей у камуфляжі і дуже небайдужих громадян.

Читать далее

25 червня 2016

ГУЛЯЙ, ХТО ДУХОМ МОЛОДИЙ!

250616 6До уваги жителів та гостей

Радивилівського району!

У неділю 26 червня 2016 року відбудеться святкова програма заходів,

присвячених Дню молоді:

11.30 год. – змагання з легкої атлетики «Олімпійський День бігу», майдан Незалежності м.Радивилів;

13.30 год. та 16.00 год. – чемпіонат Рівненської області з футболу між юнацькими та дорослими командами ФК «Сокіл» м.Радивилів - ФК «Маяк» м.Сарни, стадіон «Колос»;

Читать далее

«БУГАЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ БУТИ!?»

250616 3Інформацію під такою назвою було розміщено на офіційному сайті Радивилівської райдержадміністрації. Готуючи її, працівники РДА передбачливо поставили у кінці заголовка відразу і знак оклику, і знак питання…

Ось трохи скорочений зміст цього повідомлення:

Читать далее

В ДІДОВІЙ КОЛИСЦІ І СНИ - КОЛЬОРОВІ!

250616 1...З характерними чубом-оселедцем та вусами, колоритний зовнішністю міський житель Віктор Іванович Козлов. За козацьким прототипом, йому би взятися за шаблю, та руки потяглися до лози. І навчилися виплітати із пружного стебла таку дивовижу, що очей годі відвести!

Читать далее