• Home

02 липня 2016

А ЗАВЕРШИТЬ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД…ПРЕЗИДЕНТ

020716 4Зустріч з народним депутатом України від Дубенського виборчого округу Олександром Дехтярчуком відбулася у районній державній адміністрації 28 червня, у День Конституції. Крім господаря кабінету, голови райдержадміністрації Олега Ващука, та його заступника Людмили Орищиної, участь у ній взяли представники місцевих ЗМІ – редактор районної газети «Прапор перемоги» Василь Семеренко, працівник районного тижневика «Радивилів POST» Лілія Шевчук, редактор районного тижневика «Сурми Радзивілів» Володимир Мартинюк, редактор районного радіомовлення Людмила Грановська. А також – керуючий справами міськвиконкому Сергій Гуща.

Читать далее

З КОНЦЕРТОМ – ДО ВІЙСЬКОВИХ

020716 2Вихованці та керівники гуртків міського центру дозвілля та мистецтв днями побували з особливим, мистецьким візитом у Львівському військовому госпіталі та у військовій частині, що в с.Старичі, Яворівського району.

Читать далее

ОСЬ ТАКЕ «КІНО» ЧЕРЕЗ ЧУЖІ ТЕЛЕВІЗОРИ...

020716 1За викрадення майна з проникненням у чуже житло, скоєного повторно,крадія засуджено на три роки випробувального терміну.

Ще в лютому цього року, близько 19 години, Олексій прибув до господарства Валентини М., що знаходиться в с.Опарипси на вул.Набережній. Скориставшись відсутністю власниці – та якраз перебувала в м.Рівному, непроханий гість розбив віконне скло та проник всередину будинку.

Читать далее