• Home

04 липня 2016

СВЯТО ІВАНА КУПАЛА: ЗВИЧАЇ, ТРАДИЦІЇ

040716 2Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято молоді – Купало або Купайло, що з часом, після прийняття християнства, деякою мірою трансформувалося в церковне свято.

Трактування

Йдеться про народження Івана Хрестителя, яке святкується церквою 7 липня. Після поширення християнства давнє народне свято Купала в результаті «християнського нашарування» почало називатися святом Івана Купала.

Читать далее

ПРО ІНТЕРВ’Ю КОНДИКА ТА ТУАЛЕТ. НЕ ВЕЧІРНІЙ...

040716 1Про майбутню поїздку голови районної ради В.Кондика в США місцеві журналісти дізналися у день свого професійного свята, 6 червня, під час зустрічі з керівництвом району. Тоді ж йому натякнули на необхідність після повернення на батьківщину провести такий собі брифінг. Заперечень, при святі, ніби й не було. Але, як то часто у нас водиться, обіцянки на те й обіцянки, щоб їх забувати…

Читать далее

БА, ЗНАЙОМІ ВСЕ ОБЛИЧЧЯ!

030716 1Колишнього прокурора Радивилівського району вдруге випустили із СІЗО.

З Апеляційного суду Рівненської області колишній прокурор Володимир Мойсеєць минулої п'ятниці у СІЗО, що на вулиці Дворецькій, не повернувся. Його звільнили з-під варти у залі суду, а кримінальну справу повернули на новий розгляд в суд першої інстанції. Тепер її розглядатиме інший склад суддів.

Нагадаємо, колишнього заступника прокурора Рівненщини, який потім працював прокурором Ківерцівського району Волині, затримали в приміщенні районної прокуратури під час одержання 5500 доларів хабара.

Читать далее