• Home

10 липня 2016

НА УКЛІН – ДО КОЗАЦЬКИХ МОГИЛ

100716 4Минулих вихідних у село Пляшева, де розташований заповідник «Поле Берестецької битви», який частіше називають «Козацькі могили», з’їхалися тисячі українців, щоб вшанувати загиблих у битві 1651 року козаків та помолитися за душі новітніх героїв, які віддали життя за незалежність і цілісність Української Держави на Донбасі.

Читать далее

УКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВА СИМВОЛІКА

100716 3Історія українського війська є, певним чином, історією розвитку військової та державної символіки.

Військові емблеми України сягають часів Київської держави. Вже тоді різні князівські роди мали свої відзнаки і герби, а їхнє військо і дружини використовували їх на прапорах і щитах. Аби відрізнити свої вояків від чужих. Найголовнішим великокнязівським знаком був Тризуб. Його перше відоме зображення було на печаті князя Святослава. За часів роздробленості Русі-України він поступово витісняється з життя Київської держави і повертається в новітні часи нашої історії.

Читать далее

СПАДЩИНА: КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ МОМЕНТІВ, ПРО ЯКІ ВАРТО ЗНАТИ

100716 2Переживши трагічні події, ми не знаємо, як жити далі та що робити. Ми намагаємося відкласти усі справи та вважаємо, що з часом все стане на свої місця. У деяких аспектах нашого життя, можливо саме така позиція і є найкращим рішенням. Не дарма ж  кажуть, що час лікує. Але не варто забувати, що є строки, яких необхідно дотриматись при вирішенні деяких проблем, адже відклавши всі справи і залишивши їх вирішення на «потім», ми позбавляємо себе можливості на реалізацію наших прав, а у даному випадку та за деяких обставин – не матимемо можливості отримати спадщину. Так, наприклад, ми забуваємо, а більшість з нас навіть і не знає, про правила прийняття спадщини в Україні та що необхідно зробити для вирішення цього питання? 

Читать далее