• Home

15 липня 2016

«ЗА» МІЛЬЙОНИ Й ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

150716 2Лише з третьої спроби, якщо користуватия спортивною термінологією, на засіданні позачергової сесії, яке відбулось минулої п’ятниці, депутати районної ради, нарешті, прийняли позитивне рішення щодо реорганізації Гранівської та Іващуківської загагальноосвітніх навчальних закладів у філії Козинської школи-колегіуму. Завдяки цьому освітній заклад, який визначено опорним, отримає щедрий грант з держбюджету на суму більш як чотири мільйони гривень - на поліпшення організації навчального процесу.

Читать далее

МЕШКАНЦІ ВЕРХНІХ ПОВЕРХІВ – БЕЗ ВОДИ

1507716 1Бо в приватному секторі поливають городи…

Злободенна «літня» тема нашого міста набирає найбільш гострої актуальності, щойно позначка на термометрі сягає вище тридцяти градусів за Цельсієм.

Посушливий клімат та суттєве зниження рівня ґрунтових вод додало клопотів у питаннях належного забезпечення життєвого циклу громади чи не кожному українському місту. Бездумне використання води як безцінного природного ресурсу, особливо в спекотні місяці, спричинило не тільки природній, а й побутовий колапс. У той час, як одні дбають, щоб на грядках доспіли огірки-помідори, інші страждають через відсутність води у кранах.

Читать далее