• Home

21 липня 2016

КОНОПЕЛЬ - ЦІЛЕ ПОЛЕ

210716 5насіяв 55-річний житель району за хлівом в своєму господарстві

В рамках відпрацювання оперативно-профілактичної операції «Мак-2016» працівники сектору превенції Радивилівського відділення здійснюють щоденний обхід домогосподарств у селах району та в межах міста. Черговий рейд здивував навіть бувалих правоохоронців:

Читать далее

ПОЛІЦІЯ Й НАДАЛІ ВИЯВЛЯЄ НЕЗАКОННІ ПОСІВИ МАКУ

210716 4Радивилів –Підзамче –Козин… В рамках оперативно-профілактичної спецоперації «Мак-2016» правоохоронці продовжують виявляти нові факти порушень та фіксують справжні «врожаї» нарковмісних рослин на городніх ділянках мешканців не тільки сіл району, а й міста.

Читать далее

ПРОБЛЕМА СЕЗОНУ – КЛІЩІ

210716 3Днями до районної лікарні за медичною допомогою звернулась жителька с.Опарипсів. Жінка скаржилась на незрозумілий мігруючий висип на спині та біль в поперековому відділі хребта. Хвора була направлена на консультацію до лікаря-інфекціоніста, де їй було поставлено попередній діагноз: Системний кліщовий бореліоз (хвороба Лайма).

Читать далее

СЕЛО ДЗВЕНІЛО ПІСНЕЮ

210716 1Сонячної днини, 12 липня, жителі Баранного  були у піднесеному настрої. Дружною сільською родиною тут вперше святкували День села.

Почалася забава богатирськими іграми. Учасники змагань як з села Баранне, так і з с.Крупець не могли не привернути увагу сельчан до поєдинків силачів, які демонстрували витривалість і рівень підготовки, переносячи важкі бруси, перевертаючи велике колесо, тягнучи автомашину і метаючи гирю.

Читать далее