• Home

24 липня 2016

ЧИ НАГРІЄМОСЬ НА ОТИХ «ТЕПЛИХ» КРЕДИТАХ?

240716 3В програмі державної підтримки енергоощадних заходів населення, яка передбачає видачу пільгових кредитів через державні банки, сталися деякі зміни. В держбюджеті передбачено лише компенсацію коштів за придбання котлів на альтернативному паливі. За енергоощадні вікна-двері, балконні блоки та надвірні утеплюючі матеріали поки що скромно мовчать…

«Пенсіонерка Світлана Олександрівна має нещастя жити в дуже холодному домі, збудованому в радянські часи з силікатної цегли. Взимку навіть при гарячих батареях температура в її кутовій квартирі піднімається максимум до 16 градусів тепла. Так було всі минулі зими. А що буде наступної зими, вона боїться й загадувати.

Читать далее

НА ПРИЙОМ ДО ДЕПУТАТА

240716 226 липня 2016 року з 10.00 до 12.00 год. в залі засідань Радивилівської міської ради за адресою вул. Паркова, 5 буде здійснювати прийом громадян депутат Верховної Ради України по виборчому округу № 154 Олександр Володимирович Дехтярчук.

Читать далее

ГНОЇВКОЮ – ПО ДИТЯЧИХ ГОЙДАЛКАХ!!!

240716 1Новий ігровий майданчик, встановлений силами громади й міської ради на мікрорайоні Цибухів, невідомі бузувіри цинічно спаплюжили рідкими фекаліями.

Цими літніми днями малеча, яка вже звикла гратися на власній, красиво облаштованій території, застала свій майданчик в плачевному стані. Те, що нічні варвари скоїли з дитячими гірками й гойдалками - просто не вкладається в голові: повсюди на спортивних тренажерах, турніках, брусах, навіть на гойдалках виднілися стоки від нечистот, які хтось навмисне вихлюпував на місце проведення дитячого дозвілля. Очевидці того неподобства навіть припустили, що на таку вакханалію пішло не одне відро гноївки.

Читать далее