• Home

липня 2016

29 липня 2016

ВІДВЕРТИЙ ПІДХАЛІМАЖ ЧИ НЕ МЕНШ ВІДВЕРТА БРЕХНЯ?

290716 1«Інтервю так і не дочекалися» так називався матеріал, опублікований у тижневику «Сурми Радзивілів» 1 липня 2016 року і оприлюднений на офіційному сайті нашої газети в Інтернеті.

Нагадаю читачам про що, власне, йшлося: «...Про майбутню поїздку голови районної ради В.Кондика в США місцеві журналісти дізналися у день свого професійного свята, 6 червня, під час зустрічі з керівництвом району. Тоді ж йому натякнули на необхідність після повернення на батьківщину провести такий собі брифінг. Заперечень, при святі, ніби й не було. Але, як то часто у нас водиться, обіцянки на те й обіцянки, щоб їх забувати…

Читать далее

28 липня 2016

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО СЕЛА!

280716 3До уваги жителів Радивилівської об’єднаної громади!

У неділю, 31 липня, запрошуємо усіх бажаючих на свято села в Підзамче.

Захід відбудеться біля адмінбудівлі органів управління села.

Початок урочистостей – о 14.00 годині.

В програмі свята:

Читать далее

НЕ ТОЙ ХЛІБ, ЩО У ПОЛІ…

280716 2На території району триває зернозбиральна кампанія. Найменша необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів - кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні - можуть стати причиною пожежі, що здатна призвести до значних матеріальних втрат. Тому рятувальники продовжують нагадувати керівникам підприємств про необхідність дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових.

Читать далее

27 липня 2016

НА ПРИЙОМ - ДО НАРДЕПА

270716 5Минулого вівторка в залі засідань Радивилівської міської ради прийом громадян здійснював депутат Верховної Ради України по виборчому округу № 154 Олександр Володимирович Дехтярчук.

Попри повідомлення у засобах масової інформації, бажаючих обмінятися думками з народним обранцем прийшло не вельми багато.

Здебільшого, відвідувачі, через незадовільне матеріальне становище, звертались за грошовою допомогою на лікування чи реабілітацію після перенесених хвороб.

Читать далее

26 липня 2016

НЕРУХОМЕ МАЙНО РЕЄСТРУЮТЬ В МІСЬКІЙ РАДІ

260716 3З 8 квітня цього року розпочав свою роботу відділ з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Керівник новоствореного відділу Тамара Бойко розповідає, що будь-який громадянин може звернутись, щоб оформити своє майно, зареєструвати фізичну особу-підприємця або юридичну особу.

Читать далее

ХЛІБ ЗБИРАЮТЬ. ДОРОГИ ПСУЮТЬ…

260716 2Влада району та міста стурбована станом шляхів місцевого значення. Дорожне покриття, що сполучає сільські населені пункти району, вже давно потребує ремонту.

А під час жнив, коли перевантажений великоваговий транспорт перевозить зібрану продукцію до місць зберігання, стан доріг погіршуєтьсяз несамовитими темпами. На понеділковій нараді голова районної державної адміністрації Олег Ващук, міський голова ради Микола Карапетян, сільські голови району намагалися знайти компроміс із проблемного питання, долучивши до діалогу керівників окремих сільськогосподарських підприємств Радивилівщини.

Читать далее

25 липня 2016

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ 25/07/2016

250716 1Купіль у … фонтані

влаштували собі двоє жителів Херсонської області

Молодикам, очевидно, добряче напекло в потилицю, коли просто посеред світлового дня вони наважилися скинули з себе верхній одяг та плигнути у водограй.

Читать далее

24 липня 2016

ЧИ НАГРІЄМОСЬ НА ОТИХ «ТЕПЛИХ» КРЕДИТАХ?

240716 3В програмі державної підтримки енергоощадних заходів населення, яка передбачає видачу пільгових кредитів через державні банки, сталися деякі зміни. В держбюджеті передбачено лише компенсацію коштів за придбання котлів на альтернативному паливі. За енергоощадні вікна-двері, балконні блоки та надвірні утеплюючі матеріали поки що скромно мовчать…

«Пенсіонерка Світлана Олександрівна має нещастя жити в дуже холодному домі, збудованому в радянські часи з силікатної цегли. Взимку навіть при гарячих батареях температура в її кутовій квартирі піднімається максимум до 16 градусів тепла. Так було всі минулі зими. А що буде наступної зими, вона боїться й загадувати.

Читать далее

НА ПРИЙОМ ДО ДЕПУТАТА

240716 226 липня 2016 року з 10.00 до 12.00 год. в залі засідань Радивилівської міської ради за адресою вул. Паркова, 5 буде здійснювати прийом громадян депутат Верховної Ради України по виборчому округу № 154 Олександр Володимирович Дехтярчук.

Читать далее

ГНОЇВКОЮ – ПО ДИТЯЧИХ ГОЙДАЛКАХ!!!

240716 1Новий ігровий майданчик, встановлений силами громади й міської ради на мікрорайоні Цибухів, невідомі бузувіри цинічно спаплюжили рідкими фекаліями.

Цими літніми днями малеча, яка вже звикла гратися на власній, красиво облаштованій території, застала свій майданчик в плачевному стані. Те, що нічні варвари скоїли з дитячими гірками й гойдалками - просто не вкладається в голові: повсюди на спортивних тренажерах, турніках, брусах, навіть на гойдалках виднілися стоки від нечистот, які хтось навмисне вихлюпував на місце проведення дитячого дозвілля. Очевидці того неподобства навіть припустили, що на таку вакханалію пішло не одне відро гноївки.

Читать далее