• Home

18 вересня 2016

НА СЕСІЇ НЕ ЗВІТУВАВ РЕДАКТОР: ЧОМУ?

180916 5Минулої п’ятниці, 8 вересня, відбулося засідання чергової дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Володимира Кондика та за участю голови районної державної адміністрації Олега Ващука. На сесію були запрошені керівники окремих структурних підрозділів адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, представники місцевих засобів масової інформації.

В анонсованому на офіційному сайті районної ради порядку денному сесії другим питанням було визначено «Про звіт редактора Радивилівської районної газети «Прапор перемоги».  Проте головуючий запропонував депутатам це питання зняти – «за рішенням президії».

Читать далее

ЩОБ ЗДОРОВ’Я ПРИМНОЖИТИ І МОЛОДІСТЬ ЗБЕРЕГТИ!

180916 1У другу суботу вересня в Радивилові відзначили День фізичної культури і спорту. З нагоди свята на стадіоні «Колос» відбулись тематичні заходи, де було нагороджено найспортивніших представників нашої громади.

День фізичної культури і спорту своїм може вважати кожен з нас. Це свято об’єднує наших співгромадян якщо не в спортивному залі, то вже точно на городній ділянці.

Читать далее