• Home

26 вересня 2016

«МАЛУВАТО ОПИСАНО…»

260916 3Таку розхожу фразу неодноразово доводиться чути журналістам чи не після кожної більш-менш значної для містечкового масштабу акції суспільного життя. Ті посадовці та службовці, що мають бодай найменше відношення до її підготовки, як правило, вважають, що газетярі недостатньо глибоко розкрили їх просто таки грандіозну організаційно-методично-цілеспрямовуюче-мобілізаційно-ідеологічно вивірену роботу. Так і приходить на пам'ять «товаріщ Огурцов», призначений виконуючимобов’язки директора БК(будинку культури) з старезного фільму «Карнавальна ніч». А ще – герой не менш відомого мультика, котрому постійно «маловато будєт»…

Читать далее

У КУПАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА СВЯТОЇ АННИ НЕМАЄ ВОДИ

260916 2- Це показовий приклад, що буває після того, коли на святому місці роблять бізнес, - заявляє депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця. - Джерело св. Анни. Після початку будівництва нового храму, вочевидь, пошкодили джерельну артерію, вода почала поступово зменшуватися. Зі слів місцевих, спочатку, по ночах, воду завозили пожежними машинами з Кременця - не допомагало. Рівень води знижувався. Пробувати бурити скважини - результату також не дало. Висновок - святиня для молитви, а не для бізнесу.
Коментар депутата швидко поширився в ЗМІ. Проте, людей майже не дивує той факт, що вода в купелі практично повністю пересохла. Оскільки ця проблема виникла вже досить давно.

Читать далее

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ ВИХОВАНЦЯМИ

260916 1Уже девятий рік поспіль вихованці районного Будинку школяра беруть участь у обласному конкурсі декоративно-ужиткового образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край". Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напрямку.

Читать далее