• Home

вересня 2016

30 вересня 2016

КОНКУРС ГРАНТІВ

300916 1для громадських об’єднань та ініціативних груп Рівненщини та Волині

Другий конкурс малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив» оголошує РОГО «Комітет виборців України» за підтримки Європейського Союзу.

Організаціями, що подають проектні пропозиції на конкурс, можуть бути:

•   Новостворені (зареєстровані не раніше 2014 року) громадські об’єднання або благодійні організації (код неприбутковості 005/0036 та 006/0032), що зареєстровані в Рівненській або Волинській областях.

Читать далее

29 вересня 2016

ІСТОРІЮ - НЕ ПЕРЕПИСАТИ. РОДОВОГО ПРІЗВИЩА РАДЗИВІЛІВ – НЕ ЗМІНИТИ!

290916 1Був час, коли до всяких там князів та графів
більшість із нас ставилася суто по-більшовицьки
– експлуататори трудового народу, та й годі.
«Класовому підходу» було навчено не одне
покоління наших земляків, зокрема й те
покоління, що брало участь у перейменуванні
міста. Саме перейменуванні, хоча постанова
Верховної Ради від
3 березня 1993 року N 3044-XII
називалася «Про відновлення місту
Червоноармійськ Рівненської області колишнього
найменування і перейменування
Червоноармійського району». Але це тема окремої розмови. Не одне місто,
згадаймо, й не стільки літ чекало відновлення свого колишнього, не надуманого
псевдоісториками-"краєзнавцями", найменування...
Взяти б, для прикладу, Санкт-Петербург у Ленінградській області...
Читать далее

27 вересня 2016

АГРЕСИВНІСТЬ СУСІДІВ НАРОДИЛАСЬ НЕ ВЧОРА

270916 1Цей, добряче пожовклий, примірник районної газети «Прапор перемоги» від 16 грудня 1995 року приніс у редакцію тижневика наш активний дописувач Ю.Г.Арламовський. Під рубрикою «Зарубіжжя – далеке та близьке: факти і коментарі», на першій сторінці була опублікована стаття за моїм підписом - «Хто в Росії рветься до влади?». Саме Юрій Григорович і запропонував оприлюднити її повторно. Адже, за більш як два десятиліття змінилися хіба лише окремі прізвища керівників сусідньої держави. Проте зовсім не змінилась її політика у відношенні інших народів. Тож наші нинішні читачі мають змогу пригадати, порівняти і ще раз переконатися: ще задовго до Путіна лідери в Росії спали і бачили «русскій мір» - від Камчатки до Карпат...

Читать далее

26 вересня 2016

«МАЛУВАТО ОПИСАНО…»

260916 3Таку розхожу фразу неодноразово доводиться чути журналістам чи не після кожної більш-менш значної для містечкового масштабу акції суспільного життя. Ті посадовці та службовці, що мають бодай найменше відношення до її підготовки, як правило, вважають, що газетярі недостатньо глибоко розкрили їх просто таки грандіозну організаційно-методично-цілеспрямовуюче-мобілізаційно-ідеологічно вивірену роботу. Так і приходить на пам'ять «товаріщ Огурцов», призначений виконуючимобов’язки директора БК(будинку культури) з старезного фільму «Карнавальна ніч». А ще – герой не менш відомого мультика, котрому постійно «маловато будєт»…

Читать далее

У КУПАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА СВЯТОЇ АННИ НЕМАЄ ВОДИ

260916 2- Це показовий приклад, що буває після того, коли на святому місці роблять бізнес, - заявляє депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця. - Джерело св. Анни. Після початку будівництва нового храму, вочевидь, пошкодили джерельну артерію, вода почала поступово зменшуватися. Зі слів місцевих, спочатку, по ночах, воду завозили пожежними машинами з Кременця - не допомагало. Рівень води знижувався. Пробувати бурити скважини - результату також не дало. Висновок - святиня для молитви, а не для бізнесу.
Коментар депутата швидко поширився в ЗМІ. Проте, людей майже не дивує той факт, що вода в купелі практично повністю пересохла. Оскільки ця проблема виникла вже досить давно.

Читать далее

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ ВИХОВАНЦЯМИ

260916 1Уже девятий рік поспіль вихованці районного Будинку школяра беруть участь у обласному конкурсі декоративно-ужиткового образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край". Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напрямку.

Читать далее

21 вересня 2016

УМИСНЕ НАСІЯЛА СНОТВОРНОГО МАКУ

210916 1пенсіонерка з села Дубини. За це потрапила на судову лаву.

На початку квітня цього року поруч з будинком, в якому мешкає, Марія Степанівна насіяла маку…Як потім вона пояснить правоохоронцям, які побували на її подвір’ї з профілактичним візитом в рамках сезонної операції «Мак-2016», нарковмісних рослин збувати наміру не мала. Майже двісті рослин маку росли на городній ділянці лише задля кулінарних потреб.

Читать далее

18 вересня 2016

НА СЕСІЇ НЕ ЗВІТУВАВ РЕДАКТОР: ЧОМУ?

180916 5Минулої п’ятниці, 8 вересня, відбулося засідання чергової дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Володимира Кондика та за участю голови районної державної адміністрації Олега Ващука. На сесію були запрошені керівники окремих структурних підрозділів адміністрації та територіальних органів виконавчої влади, представники місцевих засобів масової інформації.

В анонсованому на офіційному сайті районної ради порядку денному сесії другим питанням було визначено «Про звіт редактора Радивилівської районної газети «Прапор перемоги».  Проте головуючий запропонував депутатам це питання зняти – «за рішенням президії».

Читать далее

ЩОБ ЗДОРОВ’Я ПРИМНОЖИТИ І МОЛОДІСТЬ ЗБЕРЕГТИ!

180916 1У другу суботу вересня в Радивилові відзначили День фізичної культури і спорту. З нагоди свята на стадіоні «Колос» відбулись тематичні заходи, де було нагороджено найспортивніших представників нашої громади.

День фізичної культури і спорту своїм може вважати кожен з нас. Це свято об’єднує наших співгромадян якщо не в спортивному залі, то вже точно на городній ділянці.

Читать далее

15 вересня 2016

ЗАГИНУЛО ТРОЄ ПРАЦІВНИКІВ РАДИВИЛІВСЬКОЇ РДА

150916 1Це сталось 14 вересня поблизу села Грушвиця на Рівненщині

Там відбулось лобове зіткнення двох автомобілів Двоє пасажирів легковика загинули на місці — заступник голови Радивилівської РДА Людмила Орищина та водій відділу освіти адміністрації Анатолій Проказюк...

Читать далее