• Home

02 жовтня 2016

СЕРЦЕ – ДІТЯМ ВІДДАЄМ

021016 5В Радивилівському ДНЗ «Сонечко» всією дружною дитсадківською сім’єю відзначили прекрасне осіннє свято – День працівника дошкільних установ.

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути вихователем дошкільного навчального закладу – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія.

Читать далее

ДО БІБЛІОТЕКИ! НА ТЕРИТОРІЮ ІДЕЙ!

021016 4З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у приміщенні центральної районної бібліотеки пройшов обласний фестиваль-конкурс, в якому більш як два десятки провідних бібліотекарів Радивилівщини демонстрували інноваційні підходи до традиційного уявлення про роботу в книгозбірнях, а також обмінювалися професійним досвідом.

Читать далее

ВІНШУВАЛИ КРАЩИХ ОСВІТЯН РАЙОНУ

021016 1Напередодні професійного свята представники освітянських колективів нашого району зібралися у залі засідань районної ради на урочисті збори

- Нам, педагогам, особливо непросто у цьому буремному суперечливому світі, - зазначила у вітальному слові начальник відділу освіти райдержадміністрації І.М.Ковалевська.

Читать далее