• Home

04 жовтня 2016

«ШУКАЮ СВОЄ СЛОВО…»

041016 5Напередодні професійного освітянського свята мені випала нагода поспілкуватися з членом Спілки письменників, непересічним педагогом з міської школи №2, Г.О.Гнатюк. Роль мови у навчанні і житті кожної людини – основний мотив нашої бесіди. Втім, поговорили не лише про це…

- Галино Олександрівно, почнемо з того, що Ваша бабуся по материнській лінії, Євгенія Василівна Демчук, була моєю першою вчителькою. Чи можна в даному випадку вести мову про певну спадкоємність поколінь, вчительську династію у Вашій родині? Чи були в ній ще вчителі?

Читать далее

СПЛЕЛА ВІНОК ДЛЯ УКРАЇНИ – ОТРИМАЛА МІНІСТЕРСЬКУ ВІДЗНАКУ

041016 223 вересня в Міністерстві освіти і науки України за участю заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». В числі тих, кому поталанило потрапити у перелік кращих – вперше представниця з Радивилова, керівник гуртків «Гончарик» районного Будинку школяра Оксана Григорівна Андриїшин.

Читать далее