• Home

07 жовтня 2016

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ: ОБІГРІВАЙТЕСЯ БЕЗПЕЧНО

071016 4З метою запобігання виникненню пожеж та інших надзвичайних подій, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.

Перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі – не рідше одного разу на три місяці; відстань від печі до меблів, шаф та іншого обладнання повинна бути не менше 0,7 м, а від топкових отворів – не менше 1,25 м; біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5х0,7 м; усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені; печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій відповідно до вимог будівельних норм; золу й шлак, що їх видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця.

Читать далее

ТАЛАНТИ З РАДИВИЛІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ – СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ У КИЄВІ

071016 3З 14 по 17 вересня для участі у фінальному етапі Всеукраїнської мистецької акції для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко – мій світ» до столиці була запрошена учениця Радивилівського НВК «Школа№1-гімназія» Карина Левценюк. Наша вихованка стала переможцем конкурсу (ІІ місце) у номінації «читці-декламатори».

Національний музей Тараса Шевченка спільно з Малою академією наук України протягом трьох останніх років у березні проводять Всеукраїнську мистецьку акцію для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко », яка об’єднує талановитих дітей з усієї України та сприяє їх розвитку як соціально зрілих, творчих особистостей з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості.
Цьогоріч до акції долучились три з половиною тисячі школярів з усіх областей України.

Читать далее

«ПРО ШЕВЧЕНКОВУ «КАТЕРИНУ» ЧИТАЛА БОСОНІЖ...»

071016 1Новий навчальний рік щойно розсадовив міських школярів по шкільних класах, проте імена юних місевих обдарувань знову голосно прославили наш край на всеукраїнському мистецькому майданчику.

Цього разу високу, почесну нагороду за друге місце у Всеукраїнській мистецькій акції для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко – мій світ», яка об’єднала талановиту юнь навколо величної постаті геніального сина нашого народу привезла дев’ятикласниця Радивилівського НВК «школа №1-гімназія» Карина Левценюк. У номінації «Читці-декламатори» вона підкорила суддівську колегію проникливим виконанням твору «Катерина». Її й саму, як згодом розповість у цьому інтерв’ю конкурсантка, глибоко вразила трагічна доля дівчини- покритки.

Читать далее