• Home

10 жовтня 2016

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ - З КОМФОРТОМ

101016 3Відтепер жителям Радивилівської об'єднаної територіальної громади не потрібно затрачати час на дорогу або чергу в банку під час оплати адміністративних зборів за прописку - виписку, реєстрацію нерухомого майна та інших послуг, які вони мають намір отримати у відділі реєстрації міської ради.

Читать далее

У МІЦНОМУ ЗДОРОВ’Ї – МНОГИХ ЛІТ!

101016 2З духмяним короваєм та пісенним водограєм в міському центрі дозвілля, культури та мистецтв людей поважного віку привітали з «професійним» святом.

Притишивши ходу, озирнувшись, розумієш – як швидко, дуже швидко минає людське життя. І не зчуєшся, як у душу війне осінньою позолотою, а на скроні ляже срібло сивини. Час, коли прийнято висловлювати подяку і шану тим серед нас, в кого багатий життєвий досвід, і від того - незбагненної глибини мудрість.

Читать далее

НЕ КРАЛА – ГРЕБЛА! І ВІДЕОКАМЕРИ НЕ НАЛЯКАЛИ…

101016  1Жителька с.Підзамче пронесла повз касу супермаркету «Наш край» добра на більш як три сотні гривень. Зупинили її вже на виході.

У серпні безробітна Марина(ім"я змінено з етичних міркувань), мама двох дітей, зранку прибула до міста за покупками. Але, як виявиться згодом, цей літній шопінг коштуватиме жінці ні мало, ні багато - сто двадцять годин громадських робіт. Таке покарання нещодавно присудила районна Феміда за викрадені із супермаркету «Наш край» товари.

Читать далее