• Home

16 жовтня 2016

ЄВГЕН ГУДИМА: «Я ВІРЮ В ДОЛЮ...»

161016 5Минулого вівторка в районному історичному музеї відбулась мистецька зустрічна честь людей, яких доля щедро благословила вмінням сіяти добро й знання в дитячі душі. Спогадами про багатий, як сама осінь, життєвий та професійний шлях подружжя талановитих педагогів нашого краю - Євгена Петровича та Зої Андріївни Гудим, прийшли поділитись колеги по роботі та колишні учні.

Читать далее

ДО ШКОЛИ – З ХАТНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ

161016 44 жовтня увесь світ відзначав Міжнародний день захисту тварин.

В Радивилівському НВК «школа №1-гімназія» цього дня відбулася виставка домашніх тварин. Хатні улюбленці навчають дитину піклуватися, любити, бути доброю і уважною до почуттів оточуючих. А почуття відповідальності, як знаємо, є величезною цінністю в житті. На прикладі домашніх тварин діти вчаться бути відданими, любити безкорисливо і бути терплячими.

Читать далее

СЮЗАННА КЛЮЙ: «МУЗИЧНА ШКОЛА ГОТУЄТЬСЯ ДО ПІВВІКОВОГО ЮВІЛЕЮ»

161016 2З нагоди Міжнародного дня музики в Радивилівській дитячій школі мистецтв імені Г.Жуковського відбувся святковий концерт. Вже традиційно, з особливим, піднесеним настроєм вихованці школи мистецтв демонстрували свої музичні вміння і таланти перед батьками, учителями та гостями. Звучали і скрипка, і гітара, і фортепіано, і бандура. Вперше урізноманітнив святковий сценарій ліричний саксофон. А зведений хор вихованців школи мистецтв – то окрема тема для розмови й гордості. Своїм співом діти неодноразово заряджали позитивом міську публіку.

Читать далее

ДІЛИЛИ МАЙНО. ОБІЙШЛОСЬ БЕЗ ОДІРВАНИХ ГУДЗИКІВ…

161016 1Це я пожартував: з літератури та преси знаємо чимало скандальних випадків розділу спадщини у не одній сімї чи родині. Адже добре відомо, наскільки непросто проходять такі процеси: претензії можуть виникнути з самих несподіваних причин - згадаймо «Кайдашеву сімю» та злощасну грушу на межі... На щастя, в залі засідань районної ради, де 29 вересня відбулася тринадцята позачергова сесія районної ради сьомого скликання, розгляд цих питань порядку денного пройшов порівняно спокійно. А йшлося ж не про якісь там погнуті каструлі та зачовгані ліжники – про цілі майнові комплекси бюджетних установ та організацій.

Читать далее