• Home

18 жовтня 2016

УТВОРИЛИ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

181016 3Депутати підтримали життєво важливе для населення рішення під час роботи восьмої сесії міської ради в минулу п’ятницю, 7 жовтня.

Крім створення структури, яка відповідатиме за підвищення результативності роботи усієї галузі охорони здоров'я в об’єднаній територіальній громаді (нині діючий центр ПСДМ не витримує жодної критики. Найперше – через довільний графік відвідування лікарями своїх робочих місць), депутати проголосували ще й за цілий перелік інших, не менш важливих для соціального та економічного розвитку питань.

Читать далее

ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ ДОМАНДРУВАЛО І ДО РАДИВИЛОВА?

181016 2Увесь тиждень місто лихоманить доволі провокативна чутка: на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Бугаївка (Сирнова?) помітили фури, які вишикувались, щоб розвантажувати у нас горезвісне львівське сміття.

Не чутками, а цілком правдивим фактом назвав нещодавній інцидент із заїжджими побутовими відходами директор КП «Комунальник» А.Ковальов.

Читать далее

ВИКРАДЕНИМ МІКРОАВТОБУСОМ ПЕРЕВОЗИВ ДУРМАН

181016 16 жовтня, близько о пів на третю ночі до Радивилівського поліції надійшло звернення від 29-річного жителя с.Немирівка. Чоловік повідомив, що невідома особа викрала його мікроавтобус «RenaultTrafic», який був припаркований на вулиці О.Невського в Радивилові.

На щастя, працівникам служби у сфері дорожнього нагляду Радивилівського відділення поліції за дуже короткий час вдалося встановити місцезнаходження викраденого транспортного засобу як, власне,і особу самого зловмисника.

Читать далее