• Home

25 жовтня 2016

ЮРІЙ КИРИЧУК: ТАЛАНОВИТИЙ УЧЕНЬ, ВІДОМИЙ ІСТОРИК, АКТИВНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ

251016 3У вівторок, 25 жовтня, мало б виповнитися 60 років випускнику нашої міської школи №1, одному з найкращих науковців історичного факультету Львівського національного університету імені. І. Франка, Юрію Анатолійовичу Киричуку, доценту кафедри історії України, кандидату історичних наук, активному громадському діячу. У жовтні 2002 року він трагічно загинув у автомобільній аварії.

Народився він у Червоноармійську в звичайній робітничій сім’ї, навчався в міській середній школі №1. Запам’яталося мені перше знайомство з юнаком у січні 1972 року в районній бібліотеці, де я часто бував, працюючи інспектором шкіл у райвідділі освіти. Про захоплення Юрія історією знав від його матері, Наталії Іванівни, яка працювала бухгалтером райвно. Хлопець уже тоді цікавився неоднозначними подіями, які відбувалися в нашому краї в середині минулого століття, особливо в роки Другої світової війни.

Читать далее

«НАПЕЧУ ХОЧ СОРОК ПАЛЯНИЦЬ. І ВСІ БУДУТЬ РІЗНІ!»

251016 1Майже завжди постать весільної господині залишається дещо за лаштунками весільної забави. В головному кадрі, традиційно, щасливі наречені, схвильовані батьки, розпашілі від танців гості. Однак, саме від кулінарних здібностей головної кухарки, її таланту очолити кухонний конвеєр в день свята весільна челядь остаточно формує враження про бенкет. І якщо вже авторитет майстрині кухарської справи заслужено – то це на довгі-довгі роки. Аж допоки на підміну не прийде хтось із молодших. Може, з кола родини, або... сусідської хати.

Читать далее