• Home

03 березня 2017

НАЙБІЛЬШИЙ У ЄВРОПІ ЗАВОД

030317 6, на якому виготовлятимуть електричні кабельні мережі для легкових автомобілів відомих світових марок, вже незабаром буде запущено в дію у сусідніх Бродах.

У вівторок, 28 лютого, у місті Броди на Львівщині відбувся брифінг, присвячений будівництву нового заводу ТзОВ «Електроконтакт Україна». На зустріч з керівництвом було запрошено й мене, як редактора газети, що свого часу публікувала рекламні оголошення ЕКУ.

Із представниками ЗМІ спілкувалися генеральний директор підприємства Андрій Васильович Гаврильчик, директор Бродівського виробничого підрозділу Юрій Ярославович Дуда та представник генерального підрядника, будівельної організації ПРАТ«Агробудмеханізація», Олександр Віталійович Шутовський.

Читать далее

ЗМАГАЛИСЯ МУЗИЧНІ ІНТЕЛЕКТУАЛИ

030317 4Музика, як казка, музика – жива.

  І не треба серцю будь-які слова.

  Музика, як сонце, гріє нам серця,

  Їй нема початку, їй нема кінця.

Минулої п’ятниці концертна зала Радивилівської дитячої школи мистецтв наповнилась вболівальниками, які прийшли підтримати своїх друзів, учнів 7-8 класів фортепіанно-скрипічного відділів, що брали участь в музично-інтелектуальній грі «Брейн-ринг».

Читать далее

МОВА - ТАЛІСМАН ЛЮДИНИ

030317 3Дружбівська школа Радивилівської об’єднаної громади відзначила День рідної мови

Це свято уже давно крокує планетою. Громадянин будь-якої країни відчуває особисту причетність до свого народу, рідної мови. Створена на світанку людської історії, мова розвивається, живе в народі.

Читать далее

ЯК В КОПАНЯХ ВЕСНУ-КРАСНУ ЗУСТРІЧАЛИ!

030317 2«Масляна,Масляна , яка ти красна! »

Прийшла пора зимі на південь повертатись,

Тож хоче вона з нами попрощатись

Дарує Масляну на прощання –

Свято зимове останнє.

Саме із таких слів розпочалося свято Масляної у нашій Копанівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Вперше так гучно шкільна родина проводжала зиму, з традиціями, куштуванням вареників, спалюванням солом’яної Марени. А підготувала і провела цей колоритний захід вчитель початкових класів Герба Валентина Леонідівна разом зі своїми вихованцями-другокласниками.

Читать далее

ДОРОГУ ДО ХРАМУ НАШИХ ДУШ

030317 1піснею, при повному аншлагу та нестихаючих гарячих оплесках, прокладав на концерті, що відбувся минулої суботиу міському будинку культури, народний артист України, володар двох золотих дисків, Степан Гіга. Не сам – при підтримці сина, доньки та внука!

- У кожного з нас у душі є свій храм, до якого треба йти, - стверджував співак в одному з недавніх своїх інтерв’ю. - Так і було вирішено назвати концертну програму, з якою продюсерський центр "6 секунд" організував всеукраїнський тур.

Читать далее