• Home

24 березня 2017

ОСМИСЛЮВАТИ СВІТ ЧЕРЕЗ КРАСУ МИСТЕЦТВА

240317 6Одним із провідних відділів Радивилівської школи мистецтв є фортепіанний, який пройшов разом зі школою велетенську історичну дорогу, акумулюючи довкіл себе кращі піаністичні сили викладачів. Розпочав свою роботу фортепіанний відділ у 1967 році, з перших днів діяльності музичної школи. Його очолила досвідчений викладач Соболєвська Софія Григорівна, яка разом з  талановитими колегами Шадріною  Маєю  Федорівною, Чух Анною  Ісаківною, Хабенською Інною Аркадівною, Славінською Адою Дмитрівною (яка згодом в 1969 р. стала директором школи) започаткували традиції фортепіанного мистецтва нашої школи  та виконавської підготовки юних музикантів.

Читать далее

У КОЖНОГО ВІКУ – СВІЙ ШЕВЧЕНКО

240317 5Із життям й творчістю великого українського поета Т.Г.Шевченка діти знайомляться, починаючи ще з дошкільних років. Саме на вихователів дошкільних закладів покладено дуже відповідальні завдання –запалити в душах малюків вогник цікавості до  його літературної спадщини, поселити любов до живого і  щирого Тарасового слова, що іноді бринить, як струна, а іноді подібне до гострого меча.

Читать далее

ХРЕСТИ З ЦВИНТАРЯ - НА МЕТАЛОБРУХТ

240317 2мав намір збувати місцевий безробітний, щоб в такий аморальний спосіб покращити скрутне матеріальне становище.

Наругу над могилами він вчиняв під покровом ночі. За те, що потривожив спокій померлих, вандал тепер понесе осуд від живих.
Чоловік, який ніс через місцевий парк… надгробний хрест (!),  потрапив у поле зору працівників сектору реагування патрульної поліції під час патрулювання міста. Перебуваючи напідпитку, затриманий так і не зміг сформулювати чітких пояснень на питання  правоохоронців, куди й навіщо переносить атрибут з цвинтаря…

Читать далее