• Home

29 березня 2017

НА СПОМИН ПРО ОДНОКЛАСНИКА

290317 4Завтра, 25 березня, минає 80 років з дня народження нашого однокласника та товариша – Юрія Виноградова. Він міг би бути прекрасним сім’янином, люблячим батьком і ласкавим дідусем. Але Юра пішов із життя у розквіті сил і таланту. Доля відміряла йому лише 22 роки…
Він народився в старовинній радзивілівській родині. Батько за національністю був росіянином, мати – чешка. Вона походила з чеської родини Градіців. Брати її побудували двоповерховий будинок в центрі міста. У ньому в повоєнний період на першому поверсі знаходились магазини, а на другому – контора райспоживспілки. В ній працював батько Юрія – Віктор Виноградов (1907-1975), головним бухгалтером. Тепер на цьому місці височить триповерховий довгобуд (кажуть, майбутній готель).

Читать далее

ЗНАННЯ МОВ – КЛЮЧ ДО УСПІХУ

290317 3Проведення предметних тижнів в школі має дуже важливе значення, як виховне так і розвиваюче. Тиждень англійської мови, який проходив в Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів, не тільки поглибив кругозір учнів, а й сприяв розвитку творчої майстерності. На завершення тижня  Савчук О. О.  підготувала казкове свято під назвою « ABC» з учнями початкових  класів. Ведучі Ю. Грушицька та О. Бондар познайомили усіх присутніх з іноземною мовою – англійською. На свято до  першого класу завітала Королева ( Т. Тівон) та Маленький принц (М. Залізняк), які запропонували учням пригадати алфавіт, цифри, кольори та вислови на англійській мові.

Читать далее

…ТОРКАЮЧИСЬ СТРУН ДИТЯЧИХ ДУШ

290317 2Відділ струнно-смичкових інструментів, порівняно, невеликий за кількістю викладачів та учнів, але за роки своєї діяльності досягнув значних успіхів.
Започаткувала роботу відділу у 1969 році Сім’ярчук (зараз Кальмук) Олена Антонівна ,  відомий  в області викладач Рівненської музичної школи № 2, учні якої є лауреатами багатьох конкурсів. А далі історію струнно-смичкової родини створювали: Біргер Анна Семенівна, Кохан (Бакаленко) Любов Василівна,  Грушкевич Леся Миколаївна, Солдат Надія Богданівна, Шаблій Наталя Степанівна.

Читать далее

…СТЕЖКАМИ РІДНОЇ ШКОЛИ

З нагоди відзначення 50-річного ювілею Радивилівського НВК «школа№1-гімназія» учням 7-В класу (класний керівник Гуглик Г.І.) організували тематичний виховний захід.

290317 1Неспроста за шкільними партами, поряд з семикласниками,  можна було помітити і декотрих батьків. Вони - колишні учні, випускники школи, яким тут завжди гостинно відчинені двері.   Діти з цікавістю слухали розповіді своїх батьків Л.М.Юсюк, Т.А.Воронко, Т.П.Мовчан, а також вчителя математики  С.В. Беднарську, яка теж здобувала загальну середню освіту у міській першій школі,  з якою великою любов’ю вони згадували свої найкращі шкільні роки, веселих однокласників, мудрих учителів. Гостем ювілейного свята була також вчителька молодших класів навчально-виховного комплексу Т.О.Жолнович, яка разом з дітьми провела умовну екскурсію назад у минуле, пригадавши, якими несміливими та кумедними вони вперше переступили поріг школи.

Читать далее