• Home

березня 2017

29 березня 2017

НА СПОМИН ПРО ОДНОКЛАСНИКА

290317 4Завтра, 25 березня, минає 80 років з дня народження нашого однокласника та товариша – Юрія Виноградова. Він міг би бути прекрасним сім’янином, люблячим батьком і ласкавим дідусем. Але Юра пішов із життя у розквіті сил і таланту. Доля відміряла йому лише 22 роки…
Він народився в старовинній радзивілівській родині. Батько за національністю був росіянином, мати – чешка. Вона походила з чеської родини Градіців. Брати її побудували двоповерховий будинок в центрі міста. У ньому в повоєнний період на першому поверсі знаходились магазини, а на другому – контора райспоживспілки. В ній працював батько Юрія – Віктор Виноградов (1907-1975), головним бухгалтером. Тепер на цьому місці височить триповерховий довгобуд (кажуть, майбутній готель).

Читать далее

ЗНАННЯ МОВ – КЛЮЧ ДО УСПІХУ

290317 3Проведення предметних тижнів в школі має дуже важливе значення, як виховне так і розвиваюче. Тиждень англійської мови, який проходив в Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів, не тільки поглибив кругозір учнів, а й сприяв розвитку творчої майстерності. На завершення тижня  Савчук О. О.  підготувала казкове свято під назвою « ABC» з учнями початкових  класів. Ведучі Ю. Грушицька та О. Бондар познайомили усіх присутніх з іноземною мовою – англійською. На свято до  першого класу завітала Королева ( Т. Тівон) та Маленький принц (М. Залізняк), які запропонували учням пригадати алфавіт, цифри, кольори та вислови на англійській мові.

Читать далее

…ТОРКАЮЧИСЬ СТРУН ДИТЯЧИХ ДУШ

290317 2Відділ струнно-смичкових інструментів, порівняно, невеликий за кількістю викладачів та учнів, але за роки своєї діяльності досягнув значних успіхів.
Започаткувала роботу відділу у 1969 році Сім’ярчук (зараз Кальмук) Олена Антонівна ,  відомий  в області викладач Рівненської музичної школи № 2, учні якої є лауреатами багатьох конкурсів. А далі історію струнно-смичкової родини створювали: Біргер Анна Семенівна, Кохан (Бакаленко) Любов Василівна,  Грушкевич Леся Миколаївна, Солдат Надія Богданівна, Шаблій Наталя Степанівна.

Читать далее

…СТЕЖКАМИ РІДНОЇ ШКОЛИ

З нагоди відзначення 50-річного ювілею Радивилівського НВК «школа№1-гімназія» учням 7-В класу (класний керівник Гуглик Г.І.) організували тематичний виховний захід.

290317 1Неспроста за шкільними партами, поряд з семикласниками,  можна було помітити і декотрих батьків. Вони - колишні учні, випускники школи, яким тут завжди гостинно відчинені двері.   Діти з цікавістю слухали розповіді своїх батьків Л.М.Юсюк, Т.А.Воронко, Т.П.Мовчан, а також вчителя математики  С.В. Беднарську, яка теж здобувала загальну середню освіту у міській першій школі,  з якою великою любов’ю вони згадували свої найкращі шкільні роки, веселих однокласників, мудрих учителів. Гостем ювілейного свята була також вчителька молодших класів навчально-виховного комплексу Т.О.Жолнович, яка разом з дітьми провела умовну екскурсію назад у минуле, пригадавши, якими несміливими та кумедними вони вперше переступили поріг школи.

Читать далее

27 березня 2017

З-ПОМІЖ ШКОЛЯРІВ ВИЗНАЧЕНО «СУПЕРЧИТАЧІВ»

270317 7Достойними переможцями районного етапу 13-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання  «Книгоманія – 2017» стали дівчата: семикласниця Радивилівського НВК «школа№1-гімназія » Ольга Стасюк та учениця 6 класу, жителька с.Теслугів, Анна Веремей. Юні ерудитки невдовзі продовжать боротьбу у четвертому обласному етапі конкурсу. А головною нагородою для них буде поїздка до Львова та участь у фестивалі дитячого читання «Книгоманія», який відбудеться у  червні цього року.

Читать далее

СЛУЖБА «102» ІНФОРМУЄ (23.0317)

270317 4ВПІЙМАЛИ… «ХЕВІ-МЕТАЛІСТА»
Із заявою про крадіжку речей побутового вжитку до дільничного інспектора поліції звернулася 60-річна жителька району. Остання повідомила, що невідома особа в ніч з 16 та 17 березня проникла на її господарство та викрала металеві лещата і кувалду.

Читать далее

ТУРБОТА ПРО ВЕТЕРАНІВ – СВЯЩЕННИЙ ОБОВ’ЯЗОК

27037 2Не з порожніми руками до сивочолих героїв завітали напередодні відзначення 73-ї річниці визволення від нацизму міста та району заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, очільники ветеранських організацій Д. К.Воронко, В.А.Бондар. Вони привітали учасників бойових дій 1941 – 1945 років за адресами їх проживання, вручаючи вітальні листівки та продуктові набори.

Читать далее

ПОКОЛІННЯ ГЕРОЇВ ОБ’ЄДНАЛА КАЛИНА

270317 1Минулої п’ятниці в міському парку відбулась глибоко символічна акція пам’яті «Посади калину». Приурочена вона була 73-й річниці визволення міста та району від німецько-фашистської окупації та 30-річчю створення районної ветеранської організації, першим головою якої був М.К.Горлач. Солдатські руки, які захищали українську землю від нацистської навали більш як сім десятиліть тому, та  руки тих, хто боронив її суверенність у зоні проведення АТО вже в наші дні, заклали вздовж Алеї Слави калиновий гай.

Читать далее

24 березня 2017

ОСМИСЛЮВАТИ СВІТ ЧЕРЕЗ КРАСУ МИСТЕЦТВА

240317 6Одним із провідних відділів Радивилівської школи мистецтв є фортепіанний, який пройшов разом зі школою велетенську історичну дорогу, акумулюючи довкіл себе кращі піаністичні сили викладачів. Розпочав свою роботу фортепіанний відділ у 1967 році, з перших днів діяльності музичної школи. Його очолила досвідчений викладач Соболєвська Софія Григорівна, яка разом з  талановитими колегами Шадріною  Маєю  Федорівною, Чух Анною  Ісаківною, Хабенською Інною Аркадівною, Славінською Адою Дмитрівною (яка згодом в 1969 р. стала директором школи) започаткували традиції фортепіанного мистецтва нашої школи  та виконавської підготовки юних музикантів.

Читать далее

У КОЖНОГО ВІКУ – СВІЙ ШЕВЧЕНКО

240317 5Із життям й творчістю великого українського поета Т.Г.Шевченка діти знайомляться, починаючи ще з дошкільних років. Саме на вихователів дошкільних закладів покладено дуже відповідальні завдання –запалити в душах малюків вогник цікавості до  його літературної спадщини, поселити любов до живого і  щирого Тарасового слова, що іноді бринить, як струна, а іноді подібне до гострого меча.

Читать далее