• Home

09 травня 2017

КВОТИ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ТА ЛЮДЕЙ, СТАРШИХ 45 РОКІВ

090517 3МВФ виступає за збільшення трудового пенсійного стажу для громадян України. Наша влада,  як тільки може, пручається і запевняє, що цього не допустить. Мовляв, спіть спокійно, дорогі громадяни... Але ми із вами навчені гірким вітчизняним досвідом: якщо про щось говорять на базарі, то із часом воно таки неодмінно буде.
І даремно в чергах чи транспорті висловлюємо обурення, мовляв, звідки отой трудовий стаж брати, адже із робочими місцями не густо. Та й на роботу беруть людей до 40 років. Й основна маса населення немає коштів, щоб розпочати власну справу, тобто створити для себе робоче місце, щоб мати з чого жити і платити державі податки. І виходить, що ці люди – потенційні клієнти служби зайнятості.

Читать далее

ЛІКАРНІ СТАНУТЬ АВТОНОМНИМИ

090517 2Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я", передає УНН з посиланням на прес-службу АП.
"Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я" (№ 2002-VІІІ), ухвалений Верховною Радою 6 квітня цього року, передбачає впровадження заходів із реформування системи охорони здоров’я України задля створення мережі державних та комунальних медичних закладів з достатнім рівнем самостійності для ефективного та своєчасного медичного забезпечення населення", - йдеться в повідомленні.

Читать далее

ДЕНЬ ПРИМИРЕННЯ,ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

090517 1

Читать далее