• Home

15 травня 2017

ОБІРВАЛИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ

150517 5У понеділок, 8 травня, до Радивилівського відділення поліції надійшло повідомлення від начальника станційно-лінійної дільниці № 4 про те, що в с. Бугаївка невідомі пошкодили розподільчу муфту та викрали близько 11 м. кабелю, що належить компанії «Укртелеком».
Проведеними пошуковими заходами було встановлено особу чоловіка, який підозрюється у скоєні крадіжки.

Читать далее

У ТАНОК ПІШЛИ НАВІТЬ ВЕТЕРАНИ

150517 4"Перемога ціни не має", - зворушливий ретро-концерт, присвячений військовому подвигу земляків-визволителів, відбувся надвечір минулого вівторка в міському парку імені Т.Шевченка. Свято зі сльозами на очах, на якому лунали культові "Смуглянка", "Катюша", парувала солдатська каша та вальсували сивочолі пари, завершило цикл культурно-масових заходів, приурочених 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
«…Коли закінчиться війна, на місцях бойової слави фронтовиків заграють оркестри» - ніби заповідь, пролунало фінальне з уст легендарного Маестро, пілота-винищувача з культової кінострічки "В бій ідуть одні "старики".

Читать далее

ЗАТВЕРДИЛИ ЗМІНИ ДО МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

150517 3Під час роботи позачергової двадцятої сесії міської ради, яка відбулась у п’ятницю, 5 травня, депутати позитивно підтримали ще й питання про надання дозволу на розроблення детальних планів територій земельних ділянок.
Це необхідно для подальшого визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території м.Радивилів, призначеної для комплексної забудови, поінформував у своєму виступі керуючий справами виконавчого комітету міської ради С.Гуща.

Читать далее

ВОНИ ПОДАРУВАЛИ НАМ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

150517 2У Радивилівській об’єднаній громаді їх залишилось всього півдесятка - ветеранів-фронтовиків,  чиї звитяга й мужність, саможертовність на полях боїв наближали світлий переможний день в найбільш кривавій війні за історію людства.
В усіх містах і селах за ці довгі роки військовий стрій солдатів Великої Перемоги суттєво порідшав: бойові побратими відходять за обрії земного життя, а ті, хто ще залишаються поряд з нами, потребують особливої уваги і турботи. Колишні фронтовики, які цьогоріч разом із нами дочекались світлого Дня Перемоги над нацизмом, уже переступили дев’яносторічний рубіж.

Читать далее

У ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗВИТЯЖЦІВ ПЕРЕМОГИ

150517 1Святкові заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, а також з нагоди Дня пам’яті та примирення у місті розпочались із  легкоатлетичного пробігу, який стартував із центрального майдану міста і завершився біля солдатських могил - на Меморіалі Слави.
До пробігу долучилися вихованці і тренери Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, учні обох міських шкіл та пересічні жителі міста. Особливо відповідально до акції пам’яті долучилися педагогічний та учнівський колективи Радивилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей» ім. П. Г. Стрижака, які у повному складі, на чолі із керівником закладу Д. Денисюком, взяли участь у спортивному марафоні.

Читать далее