• Home

19 травня 2017

«Радивилів, ти був, Радивилів - ти є, Радивилів - ти будеш навіки»

190517 6У суботу, 27 травня – День міста!
Запрошуємо усіх жителів та гостей міста на святкування з нагоди 453-ї річниці першої писемної згадки про Радивилів!
У ПРОГРАМІ ЗАХОДІВ:
Парк Шевченка
10.00 год. – відкритий кубок міського голови з футболу;

Читать далее

«…ВЕСНОЮ-ВЛІТКУ ТРАВМ НАВІТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ВЗИМКУ»

190517 720 травня в усьому світі відзначають День травматолога. Професія лікаря-травматолога гідна великої поваги, оскільки це не тільки спеціальність, а й покликання. Лікар-травматолог має бути фахівцем своєї справи, мати високу кваліфікацію і досвід, постійно самоудосконалюватися, адже від його знань та вмінь залежать здоров’я і життя пацієнта.
Нашим читачам, мабуть, не всім відомо, що на сьогодні травматологічного відділення, як окремого лікувального підрозділу, в районній лікарні вже немає.

Читать далее

ПАМ’ЯТЬ СПОМИН БЕРЕЖЕ

190517 6Кожен рік, навесні , коли вітаємо одне одного словами «Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!», весь народ  святкує  День Перемоги  та  День  матері.
Нещодавно  увійшло в нашу традицію відзначати ще й День примирення та пам’яті. Скорботне і водночас світле свято, яке 8 травня об’єднує в молитві за загиблими воїнами-визволителями всіх українців, розпочали громадською панахидою та урочистим мітингом біля обеліска Cлави і в селі Дружба Радивилівської об’єднаної громади.

Читать далее

ЗАГИНУВШИ В БОЮ, ЖИВУТЬ У ПАМ’ЯТІ НАЩАДКІВ

190517 5Свято Перемоги назавжди залишиться в наших серцях та в нашій пам’яті. Ми низько схиляємо голови перед ветеранами,  які, не жалкуючи власного життя, захищали рідну землю.
Родини Ярошуків з села Орепи (Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл.) висловлюють велику вдячність голові Бугаївської сільської ради  Креселюку Валентину Андрійовичу, секретарю Пукас Ларисі Олександрівні, завідуючій місцевим будинком культури  Вихрист Інні Володимирівні за сприяння у пошуках, організацію, проведену роботу у встановленні меморіальної дошки на пам’ятнику загиблим воїнам, в тому числі нашому дідусю, прадіду Ярошуку Павлу Прокоповичу.

Читать далее

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ТІЙ, ЩО ДАЛА ЖИТТЯ

190517 2Минулої неділі й сама природа, подарувавши чудову, сонячну днину, немовби разом з усім світом відзначала День матері: жінки-берегині роду людського.
Святом талантів у міському Будинку культури розквітнув красивий, як весняний букет, вітальний концерт усім мамам «Хай завжди буде сонце».  В’язанкою пісень його розпочав соліст Марк Галич, вихованець зразкового вокального ансамблю «Перлинки».

Читать далее